Zendaya Filmleri Ve Tv Dizileri

Zendaya Filmleri Ve Tv Dizileri

ABONE OL
26 Haziran 2023, 23:27:10

Zendaya filmleri ve TV dizilerini keşfedin! Bu ünlü oyuncunun rol aldığı en popüler yapımları incelediğimiz çalışmamızda, Zendaya’nın kariyerinin önemli dönemeçlerine tanık olacaksınız. Spider-Man: Eve Dönüş, Dune, Euphoria gibi büyük yapımlarda başrol oynayan Zendaya, yeteneklerini sergilemek için her fırsatı değerlendiriyor. Aradığınız tüm bilgiler burada!Zendaya Filmleri Ve Tv Dizileri

Zendaya Filmleri Ve Tv Dizileri

Filmografi

The Greatest Showman (2017)

Zendaya, “The Greatest Showman” filminde Anne Wheeler karakterini canlandırarak büyük beğeni topladı. Film, 19. yüzyılın başlarında geçen ve ünlü sirk göstericisi P.T. Barnum’un hikayesini anlatmaktadır.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Zendaya, Marvel evrenindeki yeni Spider-Man serisinde “Michelle Jones” karakterine hayat verdi. Film, genç süper kahraman Spider-Man’in maceralarını konu almaktadır.

Euphoria (2019-)

“Euphoria,” Zendaya’nın başrolünde oynadığı bir TV dizisidir. Dizi, gençlerin bağımlılık, cinsellik ve kimlik arayışı gibi konuları ele almaktadır. Zendaya, performansıyla büyük övgü toplamış ve Emmy ödülü kazanmıştır.

TV Dizileri

K.C. Undercover (2015-2018)

“K.C. Undercover,” Zendaya’nın başrolünde olduğu bir ajan komedi dizisidir. Zendaya, genç bir ajan olan K.C. Cooper’ı canlandırmaktadır.

Shake It Up (2010-2013)

“Shake It Up,” Zendaya’nın Disney Channel dizisi olan bir dans sitcomudur. Zendaya, Rocky Blue karakterini canlandırarak büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Özet

Zendaya, müzik, film ve televizyon endüstrisinde çok yönlü bir yetenektir. Filmografi ve TV dizileri arasında öne çıkan yapımlar arasında “The Greatest Showman,” “Spider-Man: Homecoming,” “Euphoria,” “K.C. Undercover” ve “Shake It Up” bulunmaktadır. Kariyeri boyunca farklı rollerde başarılı performanslar sergilemiş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Zendaya kaç yaşında?

Zendaya, 1 Eylül 1996 doğumludur ve bu yazının yazıldığı tarihte 25 yaşındadır.

Zendaya’nın en ünlü rolü hangisidir?

Zendaya’nın en ünlü rolü, “Euphoria” dizisindeki Rue Bennett karakteridir. Bu rolüyle büyük bir çıkış yapmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Zendaya kaç ödül kazanmıştır?

Zendaya, kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. En dikkat çeken ödülü, “Euphoria” dizisindeki performansıyla kazandığı Emmy ödülüdür.

Zendaya’nın gelecekteki projeleri nelerdir?

Zendaya, gelecekteki projeleri hakkında henüz net bir bilgi vermemiştir. Ancak, başarılı kariyerine devam etmesi beklenmektedir ve hayranları yeni projelerini merakla beklemektedir.

Zendaya hangi müzik türünde şarkılar söyler?

Zendaya, pop müzik türünde şarkılar söylemektedir. Müzik kariyeri, oyunculuk kariyeriyle eş zamanlı olarak ilerlemektedir.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı