Ziraat Bankası Bankkart Genç

Ziraat Bankası Bankkart Genç

ABONE OL
15 Mayıs 2023, 05:18:32

Ziraat Bankası’nın en popüler ürünlerinden biri olan Bankkart Genç, gençlerin finansal özgürlüklerini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu kart sayesinde, 18-25 yaş arasındaki kullanıcılar, özel indirimlerden yararlanabilir, online alışverişlerde güvenli bir şekilde ödeme yapabilir ve ATM’lerden para çekebilirler. Ayrıca, Bankkart Genç ile birlikte gelen Ziraat Mobil uygulaması sayesinde, kart bakiyesi, harcamaları ve limitleri kolayca takip edilebilir. Bankkart Genç’i edinmek için, Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapmanız yeterlidir. Bu kartın getirdiği avantajlardan yararlanmak için, hemen başvurunuz!

Ziraat Bankası Genç Kart Nedir?

Ziraat Bankası, öğrenciler için özel olarak geliştirdiği Genç Kart sayesinde hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerini bir arada sunmaktadır. Genç Kart, özellikle KYK kredisi ya da bursu alan öğrencilere hitap etmektedir ve birçok avantaj sunmaktadır.

Ziraat Bankası Genç Kart Özellikleri Nelerdir?

 • Ziraat Bankkart Genç ile Türkiye’deki tüm Ziraat Bankası ATM’lerinin yanı sıra, yurtdışında MasterCard amblemli tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.
 • Harçlık Avans kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Harçlık Avans’ta limitin kadar harcama yapabilirsiniz. KYK ödemesi yattığı sürece, Harçlık Avans’tan masraf ve faiz ödemeden faydalanabilirsiniz. Hesabınıza, KYK bursunuz ya da krediniz yattığında, Harçlık Avans’tan kullandığınız tutar otomatik tahsil edilir.
 • Yurt içi ve yurt dışı alış-verişlerinizi şifre girerek güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
 • İnternet alış-verişlerinizi hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile yapabilirsiniz. Ödemeleriniz 3D Güvenlik sistemi üzerinden gerçekleşir.
 • Cep telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Bunun için, ATM’leri ya da internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.
 • Para çekme ve yatırma, EFT ya da Havale gibi işlemlerinizi Ziraat Bankası ATM’leri ve İnternet Bankacılığı hizmeti ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hesap bakiyenizi SMS ile öğrenebilirsiniz. Bunun için, “BAKIYE” yazıp 4747’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

Ziraat Bankası Genç Kart Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 • Anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alış-verişlerden puan kazanırsınız, ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz, çeşitli kampanyalara katılabilirsiniz ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 • Kazandığınız puanlar ile, anlaşmalı iş yerlerinden alış-veriş yapabilirsiniz.
 • Genç kartınızın, kredi kartı özelliği aktifse, harcamalarınızda, 90 TL’ye kadar temassız ödeme yapabilirsiniz.
 • Genç kartınız tamamen ücretsizdir.
 • Kredi kartı özelliği ile nakit avans kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Genç Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Genç Kart başvurusu için, “GENC BANKKART” yazıp 4747’ye SMS gönderebilir, 0850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezi, İnternet ve Mobil Şube aracılığıyla başvuruda bulunabilir veya en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Kartınızı anında teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazı technodoc.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal