Ziraat ve Türk Telekom’dan Hediye İnternet

Ziraat ve Türk Telekom’dan Hediye İnternet

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 13:23:17

Ziraat Bankası ve Türk Telekom iş birliğiyle müşterilere hediye internet fırsatları sunuluyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan ödemelerde Türk Telekom müşterileri 2 GB hediye internet kazanırken, Türk Telekom faturasını Ziraat Bankası üzerinden ödeyen müşterilere ise 5 GB hediye internet veriliyor. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için hemen Ziraat Bankası ve Türk Telekom arasındaki iş birliği ile size özel sunulan kampanyaları inceleyin ve hediye internetin keyfini çıkarın.

Ziraat Bankası ve Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Son dönemlerde internet kullanımı özellikle mobil cihazlar sayesinde oldukça arttı. Bu nedenle, kullanıcıların internet ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olarak bilinen Ziraat Bankası ile en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom, sundukları ortak kampanya ile müşterilerine hediye internet sunuyor.

Kampanya Detayları

Ziraat Bankası ödeme kanalları aracılığıyla yapacağınız TL yükleme işlemlerinde, 1-30 Eylül tarihleri arasında 2 ile 5 GB arasında değişen hediye internet kazanma şansı sunuyor. Yüklediğiniz 35 TL için haftalık 2GB, 40 TL ve üzeri yüklemeler için ise haftalık 5GB internet hediye ediliyor.

Kampanya Katılımı

Kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken, “BANKA” yazarak 5555’e SMS göndermek. Sonrasında Ziraat Bankası’nın herhangi bir ödeme kanalıyla TL yükleme işlemini gerçekleştirdiğinizde, hediye internet kazanacak ve internet ihtiyaçlarınızı daha hesaplı bir şekilde karşılayabileceksiniz.

Kampanya Şartları ve Detayları

Kampanya süresince yapacağınız her 35 TL ve üzeri TL yüklemede, hediye internet kazanma şansına sahipsiniz. Kampanyaya katılmanız için kayıt yaptırmanız ve sonrasında yapacağınız TL yükleme işlemi tamamlamanız gerekiyor. TL yükleme işlemi için bankanın sunduğu tüm yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kampanya Sonuçları

Kampanya sonunda, aldığınız hediye internet miktarına göre internet kullanımınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz her işlem sonrasında hediye internet kazancınızı sorgulayarak ne kadar internet hakkınızın kaldığını takip edebilirsiniz.

Sonuç

İnternet ihtiyacınızı karşılamak için düzenlenen bu kampanya ile internet kullanımınızı daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, “BANKA” yazarak 5555’e SMS göndermek ve sonrasında TL yükleme işlemini gerçekleştirmek.

Detaylı bilgi için: www.ziraatbank.com.tr

Bu yazı technodoc.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal