Zoom kaçırılan toplantıların özetini yollayacak

Zoom kaçırılan toplantıların özetini yollayacak

ABONE OL
06 Haziran 2023, 12:52:46

Zoom, yapay zekâ tabanlı asistanı IQ ile toplantı yönetimini yeniden yapılandırıyor. Bu yeni özellik, toplantı özetleri oluşturmanıza olanak tanır ve Team Chat veya e-posta aracılığıyla paylaşmanızı sağlar. Kullanıcılar, toplantı kaydını tamamen izlemek yerine özetlerde yer alan önemli noktaları okuyarak daha pratik bir toplantı deneyimi yaşayabilirler.

Bu özellik henüz deneme sürümünde ve sadece “seçili abonelik planları” dahilindeki kullanıcılar için mevcuttur. Özellik, yapay zeka teknolojisini kullanarak, Team Chat sohbetinde yazdırılacak mesajları da ayarlayabilir. Kullanıcılar mesajı göndermeden önce tonunu ve uzunluğunu belirleyebilir.

Zoom, yapay zekayı kullanarak, geçmiş toplantılardan, telefon görüşmelerinden ve e-postalardan gelen bağlamı kullanarak, e-posta yazma yeteneğinin yanı sıra Team Chat’teki konuları da özetleyen bir yol sunuyor. Ayrıca, geç kalmış olsanız bile, toplantının sohbet içeriğini “gizli bir şekilde” elde etmek, metin istemleriyle beyaz tahta taslakları oluşturmak ve beyin fırtınası oturumları sırasında fikirleri kategorilere ayırmak için yapay zekayı kullanıyorlar.

Bu yeni özellikler şimdilik “sınırlı bir süre için” ücretsiz deneyebilirsiniz. Ancak, ne kadar ödeme yapacağınız henüz belli değil.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments