AirPods Pro 2. Nesil için Amazon.com.tr’de dikkat çekici bir fırsat var

AirPods Pro 2. Nesil için Amazon.com.tr’de dikkat çekici bir fırsat var

ABONE OL
17 Ağustos 2023, 04:20:51

AirPods Pro İnceleme: En Son Teknolojiyle Donatılmış Kulaklıklar

Eğer bir AirPods Pro satın almayı düşünüyorsanız, Amazon.com.tr’deki fırsat ürününe bir göz atmanızda fayda var. Apple’ın online mağazasında 7.829 TL’ye satılan bu ürünü Amazon.com.tr’de 6.499 TL karşılığında satın almak mümkün oluyor. AirPods Pro 2. Nesil, AirPods serisinin en son teknolojiyle donatılmış üyesidir ve kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşır.

Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses

Apple’ın AirPods Pro 2. Nesil’in öne çıkan özelliklerinden biri Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğidir. Her insanın kulak şekli kendine özeldir ve bu kulaklıklar, kulak şeklinize uygun bir dinleme deneyimi sunmak için iPhone’unuzdaki TrueDepth kamera ile birlikte çalışır. Bu sayede her seferinde olağanüstü bir ses deneyimi yaşarsınız.

Dinamik Kafa İzleme

AirPods Pro 2. Nesil, Dinamik Kafa İzleme özelliği sayesinde Grup FaceTime görüşmelerine üç boyutlu ses getirir. Böylece görüşme sırasında aileniz ve arkadaşlarınızla aynı odadaymış gibi konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

AirPods Pro’nun diğer özellikleri arasında Adaptif EQ, kullanım kolaylığı, yüksek kaliteli malzemeler ve uyumluluk bulunur. Adaptif EQ, kulağınıza oturma şekline göre müziği gerçek zamanlı olarak ayarlayarak zengin detaylarla sesleri duymanızı sağlar. Kullanım kolaylığı, ergonomik tasarım ve uzun pil ömrü sunar. AirPods Pro ayrıca dayanıklı ve hafif malzemelerden yapılmıştır, bu da uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sağlar. Uyumlu aygıtlar arasında ise iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch yer alır.

AirPods Pro 2. Nesil Özellikleri

AirPods Pro 2. Nesil, orijinal modele kıyasla birçok geliştirme sunar. Yeni nesil H2 çip, daha hızlı performans ve daha iyi pil ömrü sağlar. Aktif Gürültü Engelleme özelliği, dış gürültüyü filtreleyerek size yalnızca müziği duymanızı sağlar. Ayrıca tek şarjla 6 saate kadar ve MagSafe Şarj Kutusu’yla 30 saate kadar dinleme süresi sunar. Yeniden tasarlanan MagSafe Şarj Kutusu, Tam Konum Bulma özelliğini mümkün kılan U1 çipe sahiptir. AirPods Pro (2. nesil), orijinal modele kıyasla daha da rahat bir deneyim sunar.

AirPods Pro 2. Nesil için Amazon.com.tr'de dikkat çekici bir fırsat var

AirPods Pro 2. Nesil

  • Yeni nesil H2 çip.
  • Aktif Gürültü Engelleme.
  • Tamamen size özel bir dinleme deneyimi.
  • Şimdi tek şarjla 6 saate kadar ve MagSafe Şarj Kutusu’yla 30 saate kadar dinleme süresiyle müziğin keyfini çıkarın.
  • Yeniden tasarlanan MagSafe Şarj Kutusu, Tam Konum Bulma özelliğini mümkün kılan U1 çipe sahip.
  • AirPods Pro (2. nesil), orijinal modele kıyasla daha da rahat bir deneyim sunuyor.
Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal