Apple Vision Pro teslimatlarında hedef küçülttü

Apple Vision Pro teslimatlarında hedef küçülttü

ABONE OL
04 Temmuz 2023, 03:15:41

Apple Vision Pro: Rakiplerinin Taklit Etmekte Zorlanacağı 3 Önemli Özellik

Geçtiğimiz ay Apple, Vision Pro adını taşıyan ilk karma gerçeklik başlığını tanıttı. Ancak The Financial Times’ın haberine göre, şirket üretim ve teslimat hedeflerini revize etmek zorunda kaldı. Önceden 2024’e kadar 1 milyon Vision Pro üretmeyi hedefleyen Apple, bu sayıyı 400 bine düşürdü.

Apple’ın bu kararı, karma gerçeklik başlığının karmaşık tasarımından kaynaklanan üretim sorunları nedeniyle aldığı belirtiliyor. Ayrıca, daha uygun fiyatlı ikinci nesil bir model planının da bu sorundan etkilendiği bildiriliyor. Apple Vision Pro’nun üretimi Çinli şirket Luxshare tarafından gerçekleştiriliyor. Luxshare, Apple’ın diğer ürünleri için de üretim yapmaktadır.

İkinci Nesil Apple Vision Pro 2025’te Bekleniyordu

Apple’ın ikinci nesil karma gerçeklik başlığını 2025 yılında tanıtması bekleniyordu. Şirketin bu modele hem üst segment hem de uygun fiyatlı bir seçenek ekleyeceği tahmin ediliyordu. Ancak son haberler, Apple’ın yol haritasının tamamen değişebileceğine işaret ediyor.

Luxshare, Apple için uzun vadede her yıl 18 milyon karma gerçeklik başlığı üretmeyi hedefliyor. Bu da Luxshare’nin Apple ile olan işbirliğinin önemini gösteriyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı