Baldur’s Gate 3 hızlı bir başlangıç yaptı

Baldur’s Gate 3 hızlı bir başlangıç yaptı

ABONE OL
04 Ağustos 2023, 20:25:28

Baldur’s Gate 3: Sevilen RPG Oyunu Hızlı Bir Başlangıç Yaptı

Baldur’s Gate 3, Larian Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir RPG oyunudur. Bu oyun, hızlı başlangıcı ve etkileyici özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Baldur’s Gate 3, Steam’de En Çok Oynanan İkinci Oyun Oldu

Baldur’s Gate 3, Steam üzerinde en popüler ikinci oyun konumuna yükseldi. Sadece bir günde 472.136 oyuncuya ulaşan bu oyun, CS GO’yu geride bırakarak zirveye yerleşti.

Baldur’s Gate 3 Fiyatı ve Platform Bilgileri

Baldur’s Gate 3, Steam üzerinde 799 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmaktadır. Oyunun PlayStation versiyonunun bir ay sonra piyasaya çıkması planlanmaktadır. Xbox versiyonu ise 2024 yılında piyasaya sürülecektir.

Sevilen RPG oyunlarından Baldur’s Gate 3, hızlı bir başlangıç yapmayı başardı. Larian Studios tarafından geliştirilen ve aynı zamanda yayınlanan Baldur’s Gate 3, çıkışını güçlü şekilde yaptı ve hatta bu konuda DOTA 2 yapımını geride bırakmış durumda. Yaklaşık altı yıldır geliştirildiği bilinen Baldur’s Gate 3 haliyle çok büyük bir beklenti oluşmasına neden olmuştu. Steam üzerinden PC platformuna yayınlanan yapım böylece uzun süren bekleyişin ardından çıkışını gerçekleştirmiş oldu.

Steam’de en çok oynanan ikinci oyun oldu
Elde edilen verilere göre Baldur’s Gate 3 şu an Steam üzerinde en çok oynanan ikinci oyun konumunda olup, bir günde 472.136 oyuncuya ulaştı. Bu bağlamda oyun zirvede yer alan CS GO’nun hemen arkasında bulunurken üçüncü sırada bulunan Dota 2’yi ise geride bıraktı.

Baldur’s Gate 3 fiyatı ne kadar?
Fiyatı biraz tuzlu olan Baldur’s Gate 3 video oyunu Steam üzerinde 799 TL fiyat etiketiyle alıcı beklemekte. Bu arada oyunun konsol tarafında PlayStation sürümlerinin çıkmasının ise bir ay kadar sonra gerçekleşeceğini belirtelim. Ancak Xbox için çıkışı 2024 yılında yapılacak gibi gözüküyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal