Bir Efsane Geliyor

Bir Efsane Geliyor

ABONE OL
27 Aralık 2022, 16:00:21

Klavye ve bilgisayar ekipmanları konusunda başarılı ürünler üreten Razer, yepyeni bir klavyesinin tanıtımını yapmaya hazırlanıyor. Son teknolojiyle donatılmış klavye için özel internet sitesi kuran ve geri sayım başlatan Razer, ilerleyen günlerde yeni klavyesini özellikleriyle gözler önüne serecek. Razer klavye konusunda başarılı olduğu için, yeni ürünü özellikle oyun tutkunları tarafından da merak ediliyor. Bakalım yeni ürün nasıl olacak ve ne zaman göz önüne çıkacak?

Razer Klavye İçin Geri Sayım Başladı

RGB ışıklandırılmış tuşlarla çıkış yapması beklenen yeni model, büyük ihtimalle kablosuyla gelecek. Oyuncular tarafından tercih edilmesi beklenen yeni klavye fazla yer kaplamayacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi yön tuşları ve normal klavye üzerindeki birçok tuş, oyun severler tarafından kullanılmadığı için fazla tuşları bu modelde göremeyebiliriz.

İnternet sitesinde klavyenin tanıtımı için geri sayım başlatan firma, yeni ürününü 14 Temmuz saat 18:00 sularında tanıtacak. Üzerinde eksik tuşlar bulunacağı için de katlanabilir bir yapıyla beklenen klavyeyi, normal kullanım sağlayan kullanıcılar bile bir hayli merak ediyor.

Mouse Alanı Genişleyebilir

Bildiğiniz gibi oyuncuların en büyük sorunu mouse hareketi diyebiliriz. Büyük klavyeye sahip oyuncular mouse hareketlerini diledikleri gibi gerçekleştiremediği için başarılı bir oyun performansı sunamıyor. Ancak Razer tarafından beklenen yeni klavyede hem güzel ışıklar bulunacak, hem de normal klavyelere göre biraz daha küçük olacak. Genellikle oyuncular tarafından yön tuşları kullanılmadığı için bu tuşların kaldırılmasını da bekliyoruz.

Razer tarafından başlatılan geri sayım 14 Temmuz tarihinde Türkiye saati ile 18:00’da duracak ve beklenen tanıtım gerçekleşecek. İlerleyen günlerde ortaya çıkan yeni ürün yine gündemimizde olacak ve ürünü inceleyerek size yeniden bilgi vereceğiz. Bakalım oyuncular, beklediklerine değecek bir ürünle karşılaşacak mı? Bunu ancak bekleyerek göreceğiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal