Blizzard Overwatch 2’yi Steam’e getiriyor

Blizzard Overwatch 2’yi Steam’e getiriyor

ABONE OL
20 Temmuz 2023, 12:46:20

Blizzard, Overwatch 2 ile birlikte PC oyunlarını Steam üzerinden sunmaya başlıyor. 10 Ağustos tarihinden itibaren oyuncular, Overwatch 2’ye Steam platformu üzerinden erişebilecek. Blizzard başkanı Mike Ybarra tarafından yapılan açıklamada, Battle.net’in şirket için hala bir öncelik olduğu vurgulandı, ancak Steam hamlesinin oyuncuların talepleri doğrultusunda atılan bir adım olduğu belirtildi. Overwatch 2’yı Steam’den edinmek için oyuncuların Battle.net hesabına sahip olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte, oyunu oynamak ve çapraz platform özelliklerinden yararlanmak için yine Battle.net hesabı gerekmektedir.

Overwatch 2 oyuncuları, Steam üzerindeki arkadaş listelerine erişebilecek ve Steam üzerinden arkadaşlarını oyun oynamaya çağırabilecekler. Steam Deck desteği konusunda henüz bir bilgi verilmemiş olsa da, Overwatch 2’nin Steam Deck üzerinde çalışmasını engellemesi beklenmemektedir.

Overwatch 2, Steam desteğinin yanı sıra diğer yeniliklerle birlikte geliyor. PvE görevleri, yeni PvP modu ve yeni bir kahraman, Overwatch 2 oyuncularıyla buluşacak. Oyunun yeni güncellemesi “Overwatch 2: Invasion” olarak adlandırılmaktadır. Blizzard, güncellemenin yeni oyuncular için büyük bir fırsat olduğunu belirtmektedir.

Blizzard, Overwatch 2’nin ardından Steam’e ekleyeceği diğer oyunlar hakkında henüz bir bilgi vermemiştir. Şirket, bu konuda gerekli bilgilendirmenin “doğru zamanda yapılacağını” ifade etmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal