Call of Duty Modern Warfare III yaklaşıyor

Call of Duty Modern Warfare III yaklaşıyor

ABONE OL
18 Ağustos 2023, 10:42:20

Activision, Call of Duty Modern Warfare III adlı yeni oyunu için ilk fragmanı yayınladı. Bu oyun, 2011 yılında çıkan Modern Warfare 3 oyunundan farklı olarak yeni bir oyun olacak ve birçok heyecan verici detayı beraberinde getirecek. Modern Warfare III, serinin ikinci oyununun hemen arkasından başlayacak bir hikayeyi içerecek. Ayrıca oyun, “açık savaş” adı verilen yeni bir görev türünü tanıtacak. Bu inovasyon, oyuncu kararlarını daha önce hiç olmadığı gibi güçlendirecek. Oyuncular, farklı oyun stilleri seçebilecek ve bu, Call of Duty’nin bilinen düzenli, lineer hikaye görevlerini tamamlayacak.

Oyunun Multiplayer kısmında, başlangıçta 16 harita ve “hardpoint”, “kill confirmed” gibi modlarının yanı sıra yeni bir 3v3v3 modu olan “cutthroat” bulunacak. Ayrıca, geçen yılki oyunla sıkı bir bağlantısı olan çok oyunculu oyun, bir önceki Modern Warfare oyunundan çok miktarda içeriği transfer edecek ve sonraki Modern Warfare oyununda kullanılabilir olacak. Bu da oyuncuların daha önce açık veya açılmış olan tüm silahları ve Operator içeriğini elde edebileceği anlamına geliyor.

Tabii ki, oyunun içinde zombiler de yer alacak. Bu sefer, zombi modu Call of Duty stüdyosu Treyarch tarafından geliştirildi ve Activision bunun, bugüne kadarki en büyük zombi haritası olduğunu söylüyor. Açık dünya PvE çıkarma hayatta kalma deneyimi olarak tanımlanan bu mod, oyunculara farklı bir oyun deneyimi sunacak.

Call of Duty serisi, her yıl yeni bir oyunla karşımıza çıkarken, Modern Warfare III bu geleneği kırıyor. Doğrudan bir yıl önce yayınlanan oyunun devamı niteliğinde olan bu oyun, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve 2022’de çıkan Modern Warfare II oyununun hemen ardından başlayacak. Geliştirilmesi ise Sledgehammer Games tarafından üstleniliyor.

Yeni oyun, 10 Kasım’da PlayStation, Xbox ve PC platformlarında piyasaya sürülecek. Oyuncular, heyecanla bu yeni oyunun çıkışını bekliyor. Call of Duty fanları, Modern Warfare serisinin yeni üyesiyle birlikte eşsiz bir oyun deneyimi yaşayacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal Portobet güncel giriş Ertesi Gün Hapı