Calm meditasyon içeriklerini Spotify’a getiriyor

Calm meditasyon içeriklerini Spotify’a getiriyor

ABONE OL
13 Temmuz 2023, 18:43:51

Calm ile Spotify İş Birliği: Meditasyonu Kolaylaştırmak

Spotify ile iş birliği yaparak, Calm meditasyon uygulaması sektördeki öncülerden biri olmaya devam ediyor. Calm, bazı içeriklerini doğrudan Spotify üzerinden kullanıcılara sunacak. Bu iş birliği, Spotify Open Access programına dahil olan bir parçasıdır. Bu program sayesinde, şirketler ücretli içeriklerini farklı abonelik paketlerinde Spotify platformunda sunabilmektedir.

Calm’ın Spotify’da sunduğu içerikler farklı kategorilere hitap etmektedir. İlk olarak, “Uyku Hikayeleri” deneyimi sunan bir seçki bulunmaktadır. Bu içerik meditasyon yapmamış olanlar için hazırlanmıştır. İkinci kategori olan “Yeni Başlayanlar için Calm” ise uygulamanın en popüler başlangıç seviyesi içeriklerini ve kısa seçeneklerini bir araya getirmektedir. Bu sayede kullanıcılar meditasyon deneyimini test edebilmektedir. Üçüncü kategoride ise stres ve kaygı yönetimine yardımcı olacak araçlar bulunmaktadır.

Calm ve Spotify iş birliği kapsamında çocuk içerikleri de bulunmaktadır. Bu içerikler çocukların odaklanmalarını sağlamak için meditasyon sunmaktadır. Ayrıca, Uyku Hikayeleri içerisinde çocuklar için özel içerikler de yer almaktadır. Calm’ın seslendirme kadrosunda ise Harry Styles, Camila Cabello, Jennifer Garner gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Calm, Meditasyon Pazarında Önde Gidiyor

Calm, meditasyon pazarında lider konumda bulunmaktadır. Ekim 2022 verilerine göre, 100 milyondan fazla indirme sayısına ve 4 milyondan fazla ücretli aboneye sahiptir. Bu tür iş birlikleri sayesinde, Calm Headspace ve InsightTimer gibi rakiplerine karşı bir avantaj elde edebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal