ChatGPT iOS uygulamasına Siri desteği

ChatGPT iOS uygulamasına Siri desteği

ABONE OL
08 Haziran 2023, 15:34:14

Yapay zeka yazılımı ChatGPT’nin, OpenAI yeni özelliklerle daha da geliştirildi. ChatGPT iOS uygulamasına Siri ve Kestirmeler desteği eklenerek kullanımı daha da kolay hale getirildi. Artık kullanıcılar, ChatGPT kestirmeleri oluşturup farklı uygulamalar ve ChatGPT arasında iletişim kurabilirler. Kullanıcılar, ChatGPT’yi çalıştırmak veya kestirmeleri oluşturmak için Siri’yi de kullanabilirler.

ChatGPT iOS uygulaması, OpenAI’ın Whisper ses tanıma yazılımından faydalanarak sesli girdileri de algılayabilir. Yeni bir özellik olarak sürükle ve bırak özelliği de eklendi. Bu özellik, farklı iOS cihazları arasındaki entegrasyonu artırarak mesajları ChatGPT arayüzünden çekip diğer uygulamalara yerleştirmeyi mümkün kılmaktadır.

ChatGPT iOS uygulaması, iPad kullanıcılarına da ayrıcalık tanıyor. Uygulama artık tam ekranda kullanılabildiğinden, iPad sahipleri ChatGPT’yle daha iyi bir deneyim yaşayacaktır.

ChatGPT önümüzdeki günlerde Android uygulaması için de duyurulacak. Özetle, ChatGPT adım adım daha da geliştirilerek kullanımı kolaylaştırılmaktadır. Gözler, ChatGPT Android uygulaması için yapılan çalışmaların sonuçlarını merakla bekliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal