CONVERGENCE: A League of Legends Story İnceleme Dosyası

CONVERGENCE: A League of Legends Story İnceleme Dosyası

ABONE OL
07 Haziran 2023, 20:46:45

Convergence: A League of Legends Story, Riot Games’in yeni öykü tabanlı oyunu için hayranları heyecanlandıran çoklu oyunculu bir video oyunu. Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen League of Legends evreninde geçen bu oyun, yeni ve güçlü şampiyonlar, sürükleyici hikayeler ve epik dövüş sahneleri sunuyor. Oyuncular, kendi şampiyonlarını yaratabilir, kontrol edebilir ve onları yükseltmek için heyecan verici görevler ve zorlu düşmanlarla karşılaşabilirler. Convergence: A League of Legends Story, League of Legends dünyasını sevenler ve yeni oyuncular için mükemmel bir seçenek.

CONVERGENCE: A League of Legends Story Yeniden Yazıldı

Riot Forge’un özgün oyunlarından biri olan CONVERGENCE: A League of Legends Story, başarılı grafikleri ve zorlu yapısıyla dikkat çekiyor. Özgün tarzı ve Türkçe seslendirmesi sayesinde alkışı hak eden oyun, Double Stallion ve Riot Forge işbirliğiyle mağazalarda yerini aldı. Riot Games son yıllarda, güçlü hikayeleriyle tanınan oyunlarına yeni oyunlar ekleyerek oyuncularına alternatifler sunuyor. Birbirinden farklı türlerde oyunları, küçük stüdyolarla işbirliği yaparak hazırlayan Riot Games, 23 Mayıs’ta Ekko’nun hikayesiyle CONVERGENCE: A League of Legends Story’u Steam’de yayınladı.

2D bir aksiyon platform oyunu olan CONVERGENCE, diğer türdeki oyunlardan farklılığını başarılı bir şekilde ortaya koyuyor. Ekko’nun sahip olduğu zamanla olan karmaşık ilişkisi, oyunun farklı bir yapısını oluşturuyor. Geliştiriciler, yetenekleri ve hikayeleri birleştirerek özgün bir oynanış yarattı. LoL’deki yetenekleri hikaye tabanlı bir oyuna taşıyan oyun, karakterleri farklı bir atmosferde oynamayı sağlıyor.

Oyunda mini boss çeşitliliği tatminkar olsa da bazı rakiplerin minyonlardan bir farkı yok. Zorluğu sebebiyle eleştirilen oyunun kontrolleri de bazı oyuncular tarafından karmaşık bulunuyor. Oyunda Türkçe seslendirme bulunması, ülkemizdeki oyuncular için değişiklik yaratan bir özellik. Ancak diyalogların bazıları çocuksu bir yapıya sahip ve daha iyi diyaloglar bekleniyor.

CONVERGENCE, LoL evrenini seven, zor oyunları tercih eden oyuncular için harika bir seçenek. Riot Forge’un sunduğu özgün oyunlar arasında nadide örneklerden biri olan oyun, birkaç eksikliği olsa da, eşsiz bir deneyim sunuyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments