Disney+ Aktris dizisinin afişini paylaştı

Disney+ Aktris dizisinin afişini paylaştı

ABONE OL
05 Mayıs 2023, 23:10:06

Disney+, Türk izleyicileri için hazırladığı yeni orijinal dizi Aktris’in yayın tarihini açıkladı. Mayıs ayının son gününde platformda yayınlanacak olan dizi, Pınar Deniz’in başrolünde olduğu bir yapım. Uraz Kaygılaroğlu’nun da başrolde yer aldığı Aktris, Hakan Bonomo’nun senaryosunu yazdığı, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği bir dizi.

Dizide günlük hayatta ışıltılı ve başarılı bir yıldız olan Pınar Deniz, geceleri ise karanlık dünyasında mücadele eden bir karakteri canlandırıyor. Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi usta oyuncuların da yer aldığı dizi, Türk izleyicilerin merakını her geçen gün artırıyor.

Disney+, daha önce Aktris’in görsellerini ve tanıtım videolarını paylaşmıştı. Şimdi ise dizinin afişini yayınlayarak heyecanı artırdı. Türkiye dışında da birçok ülkede yayınlanacak olan dizi, 31 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak.

Türk yapımları son zamanlarda oldukça popüler olurken, Disney+ bu kez Türk izleyicilere özel bir dizi sunarak ilgiyi artırmayı hedefliyor. Aktris’in başarısı ise gösteriyor ki Türk dizileri dünya çapında da ilgi görüyor. Bu da Türk yapım sektörünün geleceği açısından oldukça umut verici.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal