EA Sports FC için CONMEBOL ile anlaşma imzalandı

EA Sports FC için CONMEBOL ile anlaşma imzalandı

ABONE OL
12 Haziran 2023, 07:02:27

EA Sports’un FIFA serisi, yeni marka adı EA Sports FC ile yoluna devam ediyor. Şirket, markasını güçlendirmek için anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Son yapılan anlaşma, Güney Amerika’daki dünyanın en eski kıtasal futbol federasyonu ve yönetim organı olan CONMEBOL ile yapıldı. Bu ortaklıkla birlikte CONMEBOL, EA Sports’un resmi spor oyunu ortağı haline geldi. Anlaşma sayesinde, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, CONMEBOL Recopa ve CONMEBOL eLibertadores gibi liglerle futbol fanatikleri eşsiz bir deneyim yaşayacak. EA Sports FC Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, anlaşmayı özgünlük ve oyuncu deneyimi üzerinde durarak kutladı. CONMEBOL Ticaret ve Pazarlama Direktörü Juan Emilio Roa da EA Sports’un desteğinin Güney Amerika’da futbol karşılaşmalarına erişimi küresel ölçekte genişletmede etkili olacağını belirtti.

EA Sports aynı zamanda CONMEBOL kadınlar Libertadores kupasının resmi sponsoru olarak Güney Amerika’da futbolda cinsiyet eşitliğini teşvik etme yolunda önemli bir adım atmayı planlıyor ve kadın futbolunu destekleme konusundaki kararlılığı altını çiziyor.

EA Sports FC markasıyla çıkacak ilk oyun önümüzdeki ay tanıtılacak. Tanıtımdan önce oyun hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

EA Sports’un CONMEBOL ile yaptığı anlaşma, dünya çapındaki taraftarlar için yenilikçi ve gelişen bir futbol platformu oluşturmayı hedefliyor. Bu anlaşma sayesinde EA Sports, Güney Amerika futbolunu destekleyerek bölgedeki futbol fanatiklerini mutlu edecek. EA Sports’un cinsiyet eşitliği konusundaki kararlılığı, kadın futbolunun geleceği için de umut verici. EA Sports FC markası altında çıkacak olan ilk oyunun heyecanla beklenmesi gerekiyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal Portobet güncel giriş Ertesi Gün Hapı