En İyi Robot Süpürgeler – teknotechnic

En İyi Robot Süpürgeler – teknotechnic

ABONE OL
07 Ağustos 2023, 17:17:45

Otomatik Robot Süpürgeler İle İlgili En İyi Modeller

Elektrikli süpürgelerin yerini artık robot süpürgeler almaya başladı. Peki otomatik robot süpürgeler arasında en iddialı olan modeller hangileri? Yeni yazımızda sizler için maddeler halinde yer veriyoruz.

iRobot Roomba S9+ Plus


iRobot markası Çin merkezli bir üretici olup, S9+ Plus robot süpürgesi oldukça güçlü bir otomatik süpürge olarak dikkat çekmektedir. Gelişmiş sensörlere sahiptir ve köşe fırçası teknolojisi bulunmakta olup böylece derinlemesine temizlik yapabilir. Yüksek verimli filtreleri bulunmakta olup, özel telefon uygulaması ile kontrol edilebilmektedir.

Roborock Q7 Max Plus


Hem halı hem de sert zeminlerin temizliği için bire bir olan ürünün ıslak ve kuru emiş gücü ile kullanım alanı geniştir. 180 dakikalık çalışma süresi bulunmakta olan ürünün 5200 mAh bataryası bulunuyor. Xiaomi’nin alt markası olan Roborock markasının bir ürünü olup, fiyat performans tarafında iddialı bir süpürgedir. Modelin 4200 Pa emiş gücü bulunmakta olup 0.47 l toz haznesi yer alıyor. Toplam ağırlığı ise 3.6 kilogramdır. Akıllı telefon üzerinden kontrol edebildiğiniz ürünün bunun yanı sıra uzaktan kumandası da bulunmaktadır. Ürünü kullanırken kullanımdan sonra süpürgesinin toz haznesinin yıkanması tavsiye edilmektedir.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+


Robot süpürgenin zaman planlayıcı, otomatik şarj, Wi-Fi, navigasyon gibi özellikleri bulunmaktadır. 3000 Pa gücüne sahip olan ürün 5200 mAh batarya kapasitesine sahiptir. 180 dakika boyunca şarj olmadan çalışabilmektedir. Şarj olması da yine aynı şekilde 180 dakika sürmektedir. Süpürgenin Hepa filtre desteği, silme – süpürme modu, mop ve haritalama modu yer alıyor. Toz hazne kapasitesi ise 550 ml olan ürünün su hazne kapasitesi ise 250 ml olup, 16 adet sensöre sahiptir.

Philips XU7100/02 HomeRun 7000

Sahip olduğu 3D ToF sensörüyel dikkat çeken Philips XU7100/02 HomeRun 7000, 2x2cm’ye kadar küçük nesneleri algılayabilir ve loş ışıklı ortamda da çalışma özelliği bulunmaktadır. Paspaslama teknolojisi ile titreşimli paspas fonksiyonu vardır. 180 dakika çalışabilen ürün 5200 mAh kapasiteye sahiptir.

Anker Eufy RoboVac G30

Gelişmiş navigasyon teknolojisi bulunan ürün 2000Pa emiş gücüne sahip olup, unibody filtresi ile sık bakım da

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal