Epic Games Değeri 200 TL’yi Aşan Oyunları Hediye Ediyor

Epic Games Değeri 200 TL’yi Aşan Oyunları Hediye Ediyor

ABONE OL
20 Temmuz 2023, 21:53:59

Epic Games Store Üzerinden Ücretsiz Oyun Fırsatları Devam Ediyor

Epic Games Store, yaz aylarında genelde önemli oyun fırsatları sunmaktadır. Bu bağlamda, Epic Games Store’da indirimli ve ücretsiz oyunlar sunulmaya devam etmektedir. Ücretsiz olan bu oyunlardan biri The Elder Scrolls Online’dır. Elder Scrolls evrenini online olarak deneyimleyebileceğiniz bu oyunda normal fiyatı 179 TL olan oyunu ücretsiz olarak edinme şansına sahipsiniz. The Elder Scrolls serisinin öyküsünü devam ettirebileceğiniz ve Tamriel kıtasına gidebileceğiniz bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Epic Games Store’da sunulan diğer bir ücretsiz oyun ise Steam’de fiyatı 25 TL olan Murder by Numbers’dır. Bu oyunda dedektif olarak çeşitli cinayetleri araştıracak ve bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. Epic Store üzerinden bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki, bu oyunların ücretsiz olduğu süre kısıtlıdır ve acele etmeniz gerekmektedir. Oyunlar 27 Temmuz akşam 18.00’a kadar ücretsiz olarak sunulacaktır.

Epic Games Store üzerinden ücretsiz oyunları oynamak için ilk olarak Epic uygulamasını indirmeniz ve bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Ardından ana sayfayı açarak Ücretsiz Oyunlar bölümünden dilediğiniz oyunu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz oyunun sayfasına gittiğinizde, sayfanın sağ kısmında bulunan “Yükle” butonuna tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Epic Games Store’da sunulan bu ücretsiz oyunlar sınırlı bir süre için geçerlidir. Dolayısıyla, hemen harekete geçerek bu fırsatları kaçırmamak önemlidir. Ücretsiz oyunları deneyimleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Epic Games Store, her zaman oyunculara en iyi fırsatları sunmaya devam edecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal