Galaxy S23 serisine güncellemeyle yeni özellik

Galaxy S23 serisine güncellemeyle yeni özellik

ABONE OL
08 Mayıs 2023, 18:00:11

Samsung, Galaxy S23 serisindeki kamera özellikleriyle yenilikçi bir deneyim sunmaya devam ediyor. Ancak henüz eksik olan bir özellik vardı: 2x portre zum desteği. Fakat Samsung, yakında yazılım güncellemesiyle bu özelliği de kullanıcılara sunacak.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre, Galaxy S23 ve diğer modellerde 2x portre zum özelliği, yakında kullanıcılara sunulacak. Şu anda S23 serisinde 1x ve 3x Portre modu mevcut. Telefoto kameranın odak mesafesi 70 mm olan 3x telefoto kamera, ana kamera ile geçiş yaparak kullanılıyor.

2x portre zum özelliğiyle birlikte, kullanıcılar artık ana kameranın dijital zum yeteneklerini kullanırken, yapay zekanın da fotoğraf kalitesini iyileştireceği bir deneyim yaşayacaklar.

Daha önceki modellerden farklı olarak, güncelleme özelliği Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra modellerinde kullanıcılara sunulacak. Ayrıca, S22 serisi ve Z Fold 4 de bu özellikten yararlanabilecekler.

Samsung, kamera özellikleri konusunda sürekli bir gelişim içinde. Bu yenilikçi adımlarıyla birlikte, kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için çalışmalarına devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal