Galaxy Tab S9 FE ve FE+ tabletler yolda

Galaxy Tab S9 FE ve FE+ tabletler yolda

ABONE OL
05 Ağustos 2023, 16:41:43

Samsung, geçtiğimiz hafta Galaxy Tab S9 serisi tabletlerini tanıttı. Ancak, şirketin internet sitesinde bir ürün sayfasında ortaya çıkan bilgilere göre, bu seriye iki yeni tablet daha eklenecek. Bu tabletlerin isimleri Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ olarak belirlendi. İsimler, Samsung’un sesli asistanı Bixby için hazırlanan bir ürün sayfasında bulunuyor.

Henüz resmi olarak duyurulmamış olan bu iki tabletin özellikleri şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak, Tab S9 FE+ modelinde 12.4 inç bir ekran ve Samsung’un Exynos 1380 işlemcisinin bulunması bekleniyor. Standart modelde de aynı işlemci kullanılacağı söyleniyor. Ayrıca, tabletlerin görselleri de ortaya çıktı.

Samsung’un internet sitesinde görünen bu tabletler, resmi tanıtımının çok yakın olduğunu gösteriyor. Ancak, şirket henüz kesin bir tarih vermedi. Bu nedenle, kullanıcılar biraz daha sabırlı olmalı ve resmi duyuruyu beklemelidir.

Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE+, tablet piyasasındaki rekabeti artırmaya aday olan güçlü özelliklere sahip olacak gibi görünüyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen bu tabletlerin piyasaya çıkışı, Samsung’un mevcut satışlarını artırmasına yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, Galaxy Tab S9 serisi tabletlerine eklenen Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ modelleri hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Samsung’un internet sitesinde görülen bu tabletlerin yakın bir zamanda resmi olarak tanıtılması beklenmektedir. Kullanıcılar, bu güçlü ve yenilikçi tabletleri heyecanla beklemektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal