Galaxy Tab S9 Ultra’nın şarj özellikleri sızdı

Galaxy Tab S9 Ultra’nın şarj özellikleri sızdı

ABONE OL
01 Haziran 2023, 05:18:46

Samsung, yaz aylarında Unpacked etkinliğinde yeni tablet ailesini tanıtacak. Bu etkinlikte ayrıca katlanabilir telefonlar Z Fold 5 ve Z Flip 5, Galaxy Watch 6 serisi de tanıtılacak. Etkinlik, temmuz ayının sonlarında gerçekleşecek ve yeni detaylar sızmaya devam ediyor. Bu detaylar arasında, Galaxy Tab S9 Ultra ve Tab S9+ da yer alıyor.

Samsung’un yeni tablet ailesinde Tab S9, Tab S9+ ve Tab S9 Ultra olmak üzere üç model yer alacak. TUV sertifikası, her bir modelin üç farklı versiyonunun kullanıcılarla buluşacağını gösteriyor. Galaxy Tab S9+ için model numaraları SM-X816B, SM-X810 ve SM-X816N olacak. Tab S9 Ultra içinse model numaraları SM-X916B, SM-X910 ve SM-X916N.

Tab S9 Ultra ve S9+ modellerinin kutularında 45W şarj destekli bir adaptör çıkabileceği de sertifikadan anlaşılıyor. Bu da tabletlerin 45W şarj desteğine sahip olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Ancak Samsung, telefonlarıyla birlikte şarj adaptörü sunmayı bıraktığı için, kutulardan şarj adaptörü çıkmama ihtimali de mevcut.

Yeni Galaxy Tab S9 Ultra ve Tab S9+, Samsung’un tablet ailesinin en yeni üyeleri olarak merakla bekleniyor. Kullanıcıların, daha hızlı şarj desteği sunan bu cihazları alabilecekleri temmuz ayının sonlarına doğru netleşecek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments