Google Pixel Fold için çarpıcı açıklama

Google Pixel Fold için çarpıcı açıklama

ABONE OL
30 Mayıs 2023, 10:53:27

Google Pixel Fold: Google’ın Yeni Katlanabilir Cihazı Heyecan Veriyor

Google, yeni katlanabilir telefonu Pixel Fold ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Pixel Fold, Google’ın “en az piyasadaki diğer katlanabilir telefonlar kadar iyi” olduğunu düşündüğü bir cihazdır. Telefon, 120 Hz OLED ekranlar, Tensor G2 işlemci, 12 GB RAM ve 48 megapiksel ana kamerayla kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor.

Pixel Fold’un dış ekranı 5.8 inç, katlanabilir ekranı ise 7.6 inç büyüklüğünde. Buna ek olarak, telefonun fiyatı ABD’de 1799 dolar olarak belirlendi.

Öte yandan, Google’ın iki farklı katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı ancak sadece Pixel Fold’u piyasaya sürmeye karar verdiği doğrulandı. Pixel Fold’u geliştiren ekibin diğer katlanabilir telefonunun neden piyasaya çıkmadığı hakkında ise herhangi bir detay paylaşılmadı.

Google, resmi “Made by Google” podcast’inde yaptığı açıklamalarda, Pixel Fold’un piyasadaki diğer katlanabilir telefonlara göre çok daha iyi olduğunu söyledi. Bu açıklama, Pixel Fold’un kullanıcılar tarafından merakla beklenmesine neden oluyor.

Sonuç olarak, Google Pixel Fold, şirketin yeni inovasyonlarından biridir ve katlanabilir telefon teknolojisindeki gelişmelerin en son örneğidir. Telefonun sunduğu özellikler ve performans, kullanıcıların beklentilerine cevap verecek seviyede bulunuyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments