Legion Go hakkında detaylar belirlendi

Legion Go hakkında detaylar belirlendi

ABONE OL
18 Ağustos 2023, 10:36:47

Başlık 1: Lenovo’nun Yeni Taşınabilir Oyun Cihazı: Legion Pro
Başlık 2: Legion Go: İnce Çerçeveli Ve İşlevsel Bir El Oyun Cihazı

Lenovo, oyun akıllı telefonu pazarından sonra taşınabilir oyun cihazları üretmeye kararlıdır. Bu bağlamda Lenovo, Legion Pro isimli yeni ürününü piyasaya sürmeyi planlamaktadır. Legion Pro, oyun severlere en yüksek performansı sunmayı hedeflemektedir.

Son gelişmeler, Legion Go adlı el oyun cihazının piyasaya sunulacağını göstermektedir. Bu cihaz, Valve’in Steam Deck ve Asus’un ROG Ally gibi ürünlerine rakip olacak bir özelliklere sahip olacak. Legion Go, RGB aydınlatma ve ikiye ayrılabilen denetleyicileri ile dikkat çekmektedir. AMD’nin Ryzen 7040 ‘Phoenix’ serisi yonga setini kullanacağı tahmin edilen bu cihaz, 8 inç büyüklüğünde bir ekran paneline sahiptir ve ince bir çerçeveye sahiptir.

Legion Go’nun arka kısmında, Legion markalı yerleşik bir destek ayağı bulunmaktadır. Ayrıca yan tarafta M1 ve M2 omuz düğmelerine ek olarak geniş bir düğme dizisi bulunmaktadır. Sağ kontrolördeki M3 ve M4 düğmelerine ek olarak ilginç bir seçenek olan bir kaydırma tekerleği bulunmaktadır.

Bu el cihazı, kullanıcıların oyun deneyimini iyileştirmek için çeşitli özelliklere sahiptir. MicroSD kart yuvası, kulaklık jakı, güç ve ses düğmeleri ve üst kısımda bir USB-C bağlantı noktası gibi işlevsel detaylar bulunmaktadır. Kullanıcılar, oyunları daha keyifli bir şekilde oynayabilmek için ek depolama alanı sağlayan microSD kart yuvasını ve kulaklık jakını kullanabilirler.

Lenovo Legion Go, taşınabilir oyun cihazları pazarında kullanıcıların beklentilerini karşılayacak ve onlara yüksek performanslı bir deneyim sunacak bir seçenektir. Oyunseverler, Legion Go’nun sağladığı özellikler sayesinde favori oyunlarını istedikleri zaman ve her yerde oynayabileceklerdir. Lenovo’nun bu yeni ürünü, kaliteli içerik ve kullanıcı dostu özelliklerle donatılmış olarak tasarlandığı için Türk oyuncular arasında popüler olması beklenmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal