Microsoft Surface Kulaklık

Microsoft Surface Kulaklık

ABONE OL
20 Kasım 2022, 18:47:00

Microsoft Surface Gürültü Önleyici Kulaklıklar ile müziğinizin keyfine varın . Bu kulaklıklar, kulaklarınızı tamamen kaplayan geniş, rahat yastıklara sahiptir. İçeride, 40 mm Free Edge sürücüleri ve Omnisonic ses, kulaklarınızı net ve net sesle doldurmak için çalışır. Yerleşik aktif gürültü engelleme teknolojisi, çevrenizdeki dikkat dağıtıcı gürültüyü filtreleyerek bu sesi saflaştırmak için tasarlanmıştır. Kulaklıkların temel özelliklerinden biri, her kulaklıkta bulunan entegre kadrandır. Sesi ayarlamak için sağ kulak kapağındaki halkayı ve istediğiniz gürültü engelleme miktarını ayarlamak için soldaki halkayı çevirirsiniz. Kadran sorunsuz bir şekilde dönüyor. Microsoft’un dijital asistanı Cortana, Surface kulaklıklara entegre edilmiştir. Surface kulaklıkları akıllı telefonunuzla eşleştirin ve Cortana’nın parçaları değiştirmesini, en sevdiğiniz sanatçıyı çalmasını, bir arama başlatmasını, hatırlatıcı ayarlamasını, hava durumunu, maç sonuçlarını ve çok daha fazlasını almasını sağlayın. O her zaman orada bekliyor. Tek yapman gereken sormak.

Microsoft Surface Kulaklığın Özelikleri

Yumuşak kulaklık kapakları ve hafif tasarımıyla gün boyu rahat ve şık bir şekilde kullanım özeliği vede kolaylığı sağlar. Ayarlanabilir Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi müziği ruhunuzda hissedeceksiniz. Dokunmatik kontroller, ses seviyesini ayarlamaları, USB-C şarjı ve kulaklıkları çıkardığınızda otomatik duraklatma / devam ettirme özelliği ile de gerçekten baya bir kullanışlı diyebiliriz. Başka bir deyişle, kulaklığın kullanımı çok kolay ve özellikleri de muhteşem diyebiliriz.

(Microsoft Surface Kulaklık Genel Özelikleri: Gürültü Engelleme, Çıkarılabilir Kablo, Sıralı Kontrol, Yerleşik Açma / Kapama Anahtarı, Ayarlanabilir Kafa)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal