Motorola Moto Watch 200 ve 70 tanıtıldı

Motorola Moto Watch 200 ve 70 tanıtıldı

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 12:28:14

Motorola Yeni Akıllı Saatleri Moto Watch 200 ve Moto Watch 70 ile Geliyor!

Motorola, akıllı saat dünyasına yeni bir soluk getiren Moto Watch 200 ve Moto Watch 70 modellerini tanıttı. Her iki saat de farklı amaçlar için tasarlandı ve çeşitli özellikler sunuyor.

Moto Watch 70 giriş segmentinde yer alıyor ve sağlık ve aktivite takibi özelliklerine odaklanıyor. 43 mm kasa içine yerleştirilmiş 1.69 inç kavisli LCD ekranı IP67 dayanıklılık sertifikasına sahip. Kalp atış hızı ve sıcaklık sensörleri de dahil olmak üzere çeşitli özellikleri bulunuyor. Ayrıca, 100’den fazla saat kadranı seçeneği mevcut.

Moto Watch 200, AMOLED ekranı ve Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapma özelliği gibi gelişmiş özellikler sunuyor. 5 ATM’ye kadar suya dayanıklı olan akıllı saat, kalp atış hızını ölçebiliyor ve yükseklik ölçer de mevcut. Ayrıca, 28 farklı spor etkinliğini takip edebilen Moto Watch 200’ün yerleşik GPS desteği de bulunuyor ve verileri Google Fit ve Strava ile senkronize edebiliyorsunuz. Saatte ayrıca mikrofon ve hoparlör de bulunuyor, böylece telefon görüşmesi yapmak mümkün oluyor.

Motorola’nın verilerine göre, Moto Watch 200’deki 355 mAh kapasiteli pil, 14 güne kadar kullanım süresi sağlıyor. Aynı zamanda, Moto Watch 70 için kullanım süresi 10 güne kadar iniyor. Bu saatler şu anda siyah ve altın renk seçenekleriyle satın alınabiliyorlar. Akıllı saatlerin fiyatları ve çıkış tarihleri henüz belirtilmedi.

Motorola, yeni Moto Watch 200 ve Moto Watch 70 ile kullanıcıların akıllı saat tecrübelerine yeni bir boyut getiriyor. Bu saatler, kullanıcılara farklı amaçlar için tasarlanmış özellikler sunarak, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyorlar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal Portobet güncel giriş Ertesi Gün Hapı