Netflix Terzi’nin 2. sezon tarihini duyurdu

Netflix Terzi’nin 2. sezon tarihini duyurdu

ABONE OL
10 Mayıs 2023, 04:22:08

Netflix Terzi Dizisi İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Netflix, Terzi dizisinin ilk sezonuyla büyük bir ses getirmişti. Dizinin heyecanlı izleyicileri ise ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlardı. Beklenen açıklama sonunda geldi ve Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre, Terzi dizisinin yeni sezonu 28 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacak.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Terzi dizisi ikinci sezonunda Berrak Tüzünataç kadroya dahil oldu. Olgun Şimşek ve Salih Bademci gibi sevilen oyuncuların yanı sıra Şifanur Gül de Terzi dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Cem Karcı’nın yönettiği dizinin senaryosu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı imzasını taşıyor.

Terzi dizisinin ikinci sezonunun hikayesi, ilk sezonun heyecanını aratmayacak bir şekilde Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Esvet’in hayatından çıkışı Peyami’nin içinde büyük bir acı ve öfkeye neden olur. Dimitri, olanları geride bırakarak Esvet’le birlikte olmaya hazırdır. İçinde bulunduğu çaresizlik ve acı ile bambaşka birine dönüşen Peyami’nin hayatına giren Cemre bu dönemde onun en büyük dert ortağı olurken, Peyami annesiyle ilgili gerçeklere de adım adım yaklaşmaktadır.”

Netflix Terzi dizisi ikinci sezonuyla tüm dünyada izleyiciler ile buluşarak yeniden gündeme damgasını vuracak. Dizinin heyecan verici bölümlerini kaçırmamak için 28 Temmuz’u bekleyen izleyiciler, yeni sezonun fragmanını YouTube’da izleyebilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal