Nothing Phone 2’nin tasarımı ortaya çıktı

Nothing Phone 2’nin tasarımı ortaya çıktı

ABONE OL
05 Haziran 2023, 18:40:13

Nothing Phone 2, meraklıları tarafından heyecanla beklenen bir telefon olarak öne çıkıyor. Telefon, önümüzdeki ay resmen tanıtılacak ve tasarımı da sızıntılar aracılığıyla gün yüzüne çıktı. Şeffaf arka paneli ve Glyph ışık şeritleri sayesinde telefonun Nothing tarafından tasarlandığı anlaşılıyor.

Birçok değişiklik yapılarak geliştirilen Phone 2’nin ekran büyüklüğü 6.7 inçe kadar çıkarılmış. Bu nedenle, tasarımda önemli değişiklikler yapılmış gibi görünüyor. Örneğin, yuvarlatılmış alüminyum kenarlar ve kenarlara doğru hafif şekilde kavisli olan ön ve arka cam panellerin yer aldığı Phone 2, Phone 1’in köşeli kenarları, düz arka ve ön panellerinden oldukça farklı bir görünüme sahip.

Glyph arayüzündeki ışık şeritleri, Phone 2’de bölümlere ayrılmıştır. Bu, kullanıcılara sistem üzerinde daha fazla kontrol imkanı sağlar. Glyph arayüzü ayrıca, durum göstergesi, bildirim ışığı gibi işlevleri de gerçekleştirir. Ancak, OnLeaks, nihai tasarımda bazı değişikliklerin yapılabilmesi mümkündür.

Phone 2’nin arkasında, yine iki kamera yer alıyor ve LED flaş sayısı birden ikiye çıkıyor. Kamera sisteminde görünür bir değişiklik yoktur. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ile donatılmış olan Phone 2, 4700 mAh pil kapasitesine sahiptir. Bu özellikler, telefonun üst segmente hitap ettiğini gösterir.

Sonuç olarak, Nothing Phone 2’nin tasarımı ve özellikleri ile göz doldurduğunu söyleyebiliriz. Yapılan değişiklikler, telefonun kendisini önceki sürümden daha üstün kılacak şekilde geliştirildiğini gösteriyor. Yakın zamanda yapılacak tanıtımı merakla bekliyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal Portobet güncel giriş Ertesi Gün Hapı