OnePlus Ace 2 Pro’nun gümüş rengi doğrulandı

OnePlus Ace 2 Pro’nun gümüş rengi doğrulandı

ABONE OL
05 Ağustos 2023, 06:36:17

OnePlus Ace 2 Pro, daha önce duyurulduğu gibi, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile donatılmış bir telefon olacak. Ancak diğer detaylar resmi olarak paylaşılmamış olsa da, sızıntılar sayesinde bazı bilgilere ulaşmak mümkün. Ünlü sızıntı kaynağı Digital Chat Station tarafından yapılan son paylaşım, telefonun mevcut gümüş renk seçeneğini gösteriyor. Söz konusu görüntüden anlaşıldığına göre, uluslararası pazara OnePlus 11R adıyla sunulan OnePlus Ace 2’ye kıyasla OnePlus Ace 2 Pro bazı farklılıklara sahip olacak.

Telefonun yan çerçevesine yerleştirilen yuvarlak kamera modülünde yer alan yazılar, ana kameranın 50 megapiksel 1/1.56″ sensör ve optik görüntü sabitleme özelliği ile donatıldığını gösteriyor. Ace serisi, OnePlus’ın amiral gemisi niteliğinde olmadığı için Hasselblad markasının Ace 2 Pro’nun kamerasında yer almadığını söyleyebiliriz. Ancak yukarıda bahsedilen yuvarlak bölgenin üst kısmında “ULTRACMOS CAMERA” yazısının bulunduğunu gözlemlemekteyiz.

“ULTRACMOS CAMERA”, Psemi tarafından geliştirilmiş bir patentli teknolojidir. Bu teknoloji, her karede tutarlı bir fotoğraf performansı sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca, akıllı telefonda Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye 24 GB RAM ve 1 TB depolama alanı eşlik edeceği de bilinenler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte, telefonun dünya çapında sunulmasıyla birlikte 24 GB RAM ve 1 TB depolama alanı seçeneğinin sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmamıştır.

Başlık: OnePlus Ace 2 Pro’un Özellikleri ve Tasarımı

OnePlus Ace 2 Pro, OnePlus 11T Adıyla Dünya Çapında Satışa Sunulabilir

OnePlus Ace 2 Pro’nun dünya çapında OnePlus 11T adıyla sunulması muhtemeldir. Çünkü ilk Ace Pro modeli, Çin dışında OnePlus 10T adıyla satışa sunulmuştu. Bu öngörünün doğruluğunu kesinleştirmek için, Çin’deki resmi duyurunun yapılması beklenmelidir. OnePlus Ace 2 Pro’nun kullanıcılar için önemli bir alternatif olacağı ve yeni özellikleriyle dikkat çekeceği kesindir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal