QNB Finansbank Bireysel İnternet Şubesi İşlem Limit ve Saatleri

QNB Finansbank Bireysel İnternet Şubesi İşlem Limit ve Saatleri

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 01:28:57

QNB Finansbank, bireysel müşterilerine özel internet şubesi üzerinden işlem yapma imkanı sunmaktadır. Bu internet şubesi aracılığıyla para transferi, fatura ödeme, kredi kartı işlemleri gibi birçok işlem hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca, QNB Finansbank bireysel internet şubesi işlem limitleri ve saatleri konusunda da müşterilerine esnek bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede, müşteriler günün her saati ihtiyaçları olan işlemleri gerçekleştirebilmektedir. QNB Finansbank’ın bireysel internet şubesi ile hayatınızı kolaylaştırın.

QNB Finansbank Bireysel İnternet Bankacılığı

QNB Finansbank bireysel müşterileri, internet bankacılığı sayesinde birçok bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. İnternet bankacılığı hizmetinden faydalanmak için, QNB Finansbank’tan bir şifre edinmeniz gerekmektedir. Şifre işlemleri hakkında detaylı bilgi için QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet Şubesi İşlem ve Limitleri

Bireysel müşteriler, QNB Finansbank İnternet Bankacılığı üzerinden düzenli bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirler. İşlem saatleri ve limitleri şöyledir:

 • EFT: İnternet Şubesi üzerinden EFT işlemi, hafta içi her gün 09:00 – 17:15 arasında gerçekleştirilebilir. EFT işlem için üst limit, günlük 200.000 TL’dir.
 • Havale: QNB Finansbank hesapları arasında para transfer işlemleri (havale) 7 gün 24 saat yapılabilmektedir. Havale işlem için üst limit, günlük 300.000 TL’dir.
 • Repo: Repo ve Repo kırma işlemleri, hafta içi 08:30 – 15:30 saat diliminde gerçekleştirilebilir. Repo için günlük alt limiti 1.000 TL ve üst limiti 1.000.000 TL’dir.
 • Vadeli Hesap Açma: İnternet bankacılığını kullanarak vadeli hesap açma işlemi, 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilmektedir. Vadeli hesap için alt limit 1.000 TL’dir. Herhangi bir üst limit söz konusu değildir.
 • Döviz Alış/Satış/Arbitraj: Döviz işlemleri 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilir. Döviz işlemlerinde günlük alt limit 10$ ve üst limit 150.000$’dır.
 • Yurt Dışına Para Transferi: Yurt dışına para gönderme işlemi 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilmektedir. Para gönderme günlük alt limiti 1$ ve üst limiti 50.000$’dır.
 • Fon Alış Satış: Fon işlemleri hafta içi günlerde, fona göre gün içinde değişen saat aralıklarında yapılabilmektedir.
 • Repo Değişiklik/İptal: Repo değişiklik ve iptal işlemleri hafta içi günlerde 08:30 – 21:00 saat diliminde gerçekleştirilebilir.
 • Tahvil/Bono Alış/Satış: Tahvil ve bono işlemleri hafta içi günlerde 09:00 – 15:30 saat dilimi içinde gerçekleştirilebilir.
 • Tahvil/Bono Değişiklik: Tahvil ve bono işlemleri üzerinde değişiklik yapma işlemleri hafta içi günlerde 09:00 – 19:00 saat aralığında gerçekleştirilebilir.
 • Tahvil/Bono İptal: Tahvil ve bono işlemlerinin iptali hafta içi günlerde 09:00 – 21:00 saat aralığında gerçekleştirilebilir.

Önemli Bilgiler

 • 16:00-17:15 saatleri arasında yapılan EFT işlemleri Geç EFT İşlemi olarak tanımlanır ve farklı ücrete tabidir.
 • QNB İnternet Şubesi aracılığıyla gün içerisinde en fazla 15 tane döviz işlemi yapabilirsiniz.
 • Yukarıda belirtilen üst limitler, Cep Şube ve İnternet Şubesi üzerinden yapılan işlemlerin toplam limitidir. Cep şube üzerinden yapılan her işlemde, internet üzerinden yapılacak işlemler için limit azalacaktır.
 • Döviz işlemlerinde piyasaların kapalı olduğu saatlerde ve hafta sonlarında alış ve satış fiyatları değişmektedir. Fiyatlar arasındaki makas genelde artmış olacaktır, bu yüzden söz konusu zaman dilimlerinde işlem yaparken dikkatli olmak gerekmektedir.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı işlem ve limitleri hakkında detaylı bilgiler yukarıda belirtilmiştir. Güvenli ve hızlı internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanmak için QNB Finansbank şubesine uğrayabilir veya online işlem yapabilirsiniz.

technodoc.com.tr’un hazırlamış olduğu QNB Finansbank Bireysel İnternet Şubesi İşlem Limit ve Saatleri makalesi ile tanışın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal