Redmi 9 Power’a MIUI 14 Güncellemesi Geldi

Redmi 9 Power’a MIUI 14 Güncellemesi Geldi

ABONE OL
06 Mayıs 2023, 21:19:20

Redmi 9 Power: Android 12 Tabanlı MIUI 14 Güncellemesi

Xiaomi, dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticileri arasında yer almaktadır. Hindistan’da bütçe odaklı Redmi 9 Power akıllı telefonu da Xiaomi tarafından Aralık 2020’de piyasaya sürüldü. Qualcomm Snapdragon 662 SoC, 6.53 inç Full HD+ su damlası çentikli ekran ve dörtlü arka kamera gibi özelliklere sahip olan Redmi 9 Power, kullanıcıların beğenisini kazandı.

Redmi 9 Power için yeni bir yazılım güncellemesi çıktı. İlk çıktığında Android 10 işletim sistemiyle gelen ürün için ikinci, büyük bir ihtimalle de son büyük çaplı yazılım güncellemesi olan Android 12 tabanlı MIUI 14 güncellemesi getirildi. Redmi 9 Power ürününün V14.0.2.0.SJQINXM yapı numarası ile güncelleme sunuldu.

Güncelleme, Ayarlar bölümünde aramalar gibi pek çok hususta değişiklik sağlamaktadır. Arama sonuçlarındaki geçmiş ve kategorilerle ilgili olumlu yönde düzeltmeler yapılmıştır. Ayrıca, Nisan 2023 güvenlik ekini barındıran güncelleme, artırılmış sistem güvenliği sunmaktadır.

MIUI 14, minimalist ve akıcı bir estetiğe sahip, yenilenmiş bir görsel tasarım yapısına sahiptir. Güncelleme, beyaz alanların yanı sıra temiz çizgilerle birlikte super ikonlarla da dikkat çekmektedir. Yazılımdaki özelleştirilebilir simgeler, kullanıcıların seçtikleri duvar kağıdına veya temaya göre görünümlerini değiştirmelerine olanak tanımaktadır.

Redmi 9 Power, Android 12 tabanlı MIUI 14 güncellemesiyle daha da işlevsel ve kullanıcı dostu hale gelirken, Xiaomi’nin kullanıcılara sunduğu değeri de artırmaktadır. Bu güncelleme sayesinde, Redmi 9 Power kullanıcıları cihazlarının performansından memnun kalacaklardır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal