Samsung’un One UI 6’sı Galaxy S23 Ultra’da test ediliyor

Samsung’un One UI 6’sı Galaxy S23 Ultra’da test ediliyor

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 14:44:51

Samsung Galaxy S23 Ultra: One UI 6 Güncellemesi Geliyor Mu?

Samsung, en son akıllı telefonlarında 4 yıla kadar güncellemeler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bu güncellemeleri hemen teslim ederek kullanıcılarının güncellemelere erişimini bir adım öteye taşıyor. Şimdi de Samsung, Android 14 – One UI 6’yı kullanıcılarına sunmak için hazırlanıyor.

Twitter kullanıcısı Tarun Vats, CheckFirm uygulamasını kullanarak, Samsung Galaxy S23 Ultra için S918BXXU1BWE2/S918BOXM1BWE2/S918BXXU1BWE2 yapı numarasına sahip One UI 6’nın test sürümünü tespit etti. Söz konusu versiyon Samsung tarafından dahili olarak test edilen bir sürümdür. Bu sebeple birkaç ay sonra kararlı sürümün çıkması ve böylece kullanıcılara tam anlamıyla açılması bekleniyor.

One UI 5’in ilk yapısının Haziran 2022’de tespit edildiği göz önüne alındığında, OEM’lerin işletim sisteminin piyasaya sürülmesinden önce Android 14’ü ele almaları üzerinde çalıştıkları görülüyor. Dolayısıyla Samsung, Android 14 – One UI 6 güncellemesi için gerekli çalışmaları yapıyor ve yakın zamanda kullanıcılarını bu güncellemeyle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra kullananların birkaç ay içerisinde bu güncellemeyle tanışmaları, Samsung’un diğer akıllı telefonlarında olduğu gibi uzun süreli güncelleme desteği sağlaması açısından takdir ediliyor. Kullanıcılara kolay ve hızlı bir güncelleme süreci sunan Samsung, Android 14 – One UI 6 güncellemesini de aynı şekilde sunacak gibi gözüküyor.

Sonuç olarak, Samsung Galaxy S23 Ultra için Android 14 – One UI 6 güncellemesinin yakın zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Samsung, uzun süreli güncelleme desteği sağlama konusundaki başarısıyla bir kez daha göz dolduruyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal