Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri 2020

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri 2020

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 04:36:39

Şekerbank, güvenle saklayabileceğiniz kişisel eşyalarınız için kiralık kasa hizmeti sunmaktadır. 2020 yılına ait kiralık kasa ücretleri oldukça makul bir fiyat aralığına sahiptir. Şekerbank ile değerli eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Kiralık kasa hizmetinden faydalanmak için Şekerbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Evde Eşya Saklama Sorununa Çözüm: Şekerbank Kiralık Kasa Hizmeti

Değerli eşyalarınızı evde bir kasada saklasanız bile, hırsızlık, deprem, yangın gibi istenmeyen durumlarda, kasanızı güvende tutma ihtimaliniz çok azalmaktadır. Bu duruma bir çözüm olarak, bankaların verdiği kiralık kasa hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Şekerbank, farklı boyutlardaki kasalarıyla, değerli eşya ve evraklarınızı saklamak için güvenli bir alternatif sunmaktadır. Tek yapmanız gereken, Şekerbank’ın kiralık kasa hizmeti veren şubelerinden birine başvurmaktır. Şekerbank şubelerinin hemen hemen hepsinde bu hizmetin verildiğini de hatırlatalım.

Kiralık kasa hizmeti için, yıllık kiralama bedelinin yanı sıra bir de tek seferlik depozito bedeli ödersiniz.

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri 2020

  • Küçük Boy Kasa: Yıllık kiralama bedeli 346.5 TL + 330 TL Depozito
  • Orta Boy Kasa: Yıllık kiralama bedeli 418.8 TL + 396 TL Depozito
  • Büyük Boy Kasa: Yıllık kiralama bedeli 554.4 TL + 528 TL Depozito

Yıllık kiralama ücretlerine BMSV dahildir. Depozito bedellerine Damga Vergisi dahil değildir.

Şekerbank kiralık kasa hizmeti veren şubelerini öğrenmek için linke tıklayarak en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.sekerbank.com.tr/enyakinsekerbank

Neden Şekerbank Kiralık Kasa Hizmeti?

Şekerbank, yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmetiyle müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Kiralık kasa hizmetinde de müşteri memnuniyeti ve güvenliği için gerekli tedbirleri almaktadır. Şekerbank kiralık kasaları sadece müşterilerin kullandığı bir alanda bulunmaktadır. Bu sayede siz dışında kimse kasaları açamaz ve içeriği görüntüleyemez. Ayrıca, kasaların güvenliği için de en son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır.

Kiralık Kasa Hizmeti İle Güvende Olun

Değerli eşyalarınızı saklamanın en güvenli yolunu Şekerbank kiralık kasa hizmetinde bulabilirsiniz. Şekerbank, uygun fiyatlı farklı boyutlarda kasalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sayede ihtiyacınıza uygun kasa seçebilirsiniz. Ayrıca, yıllık kiralama ücretleri oldukça makuldür ve hizmetin kalitesi düşünüldüğünde oldukça avantajlıdır. Şekerbank’ın verdiği hizmet güvenliği sayesinde, paranızın ve değerli eşyalarınızın tamamen güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri 2020 yazısı ilk olarak finanscodayi.com’da yayınlanmıştır

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal