Slack Bildirimleri Güncellendi

Slack Bildirimleri Güncellendi

ABONE OL
23 Aralık 2022, 17:34:12

Özellikle iş hayatında en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Slack Bildirimleri Güncellendi! Yapılan güncellemeyle beraber kullanıcılar oldukça memnun olacak gibi gözüküyor. Uygulama üzerine getirilen rahatsız etme moduna getirilen çalışmayla beraber kullanıcılar bildirim ayarlarını kontrol edebilecek.

Uygulama üzerinde hali hazırda çevrim içi ve çevrim dışı seçenekler bulunmakta. Bununla beraber de günün belli başlı saatlerinde gelen bildirimler kullanıcıları rahatsız ediyordu. Fakat kullanıcılar rahatsız etme modunu açmadığından ötürü bildirimler sık sık geliyordu. Bu mod için de özelleştirme imkanı sağlanıyor.

Slack Bildirimleri

Uygulama kullanıcıları gelen güncellemeyle beraber kendi istediği zamanlarda bildirim zamanlaması yapabilecek. Daha önceden gece saatlerinde otomatik olarak aktifleşen rahatsız etme modu, kullanıcıların istediği zamanda yönetilebilmesine olanak sağlamakta. Böylelikle mesai saatleri dışında izinli olunan günlerde bildirimlerin kapatılması mümkün olacak.

Yeni rahatsız etme modu özelliği hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda kullanılabilecek. Slack bildirimleri için yapılan bu değişikliği kullanmak çok basit. Sol üst kısımda yer alan kullanıcı adına bastıktan sonra Pause notifications kısmına Set a notification schedule sekmesine girmeniz gerekiyor. Buraya girdikten sonra kullanıcıların karşısına, hangi günlerde, hangi saatlerde rahatsız etme modunun aktif hale getirilebileceği karşımıza çıkıyor.

Ayarı kendi isteğinize göre yapabileceksiniz. Aktif hale getirebilmeniz için sağ en altta yer alan You kısmına tıklamanız gerekiyor. Burada ise karşımıza Notifications sekmesine gideceksiniz. Daha sonra ise Notification schedule kısmına girmeniz gerekiyor. Bir cihaz üzerinden ayar yaptığınız takdirde her cihaz için geçerli olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı