Steam arama fonksiyonuna yönelik güncelleme yaptı

Steam arama fonksiyonuna yönelik güncelleme yaptı

ABONE OL
08 Mayıs 2023, 21:49:08

Steam’de Yeni Arama Güncellemesi: Artık Daha İyi Tavsiyeler

Steam, PC oyuncularının en çok kullandığı platformlardan biridir ve bir süredir kullanıcılardan biri hakkında bir güncelleme bekleniyordu: arama kutusu. Yayınlanan son güncelleme ile birlikte Steam’de arama fonksiyonu artık daha iyi çalışmakta ve kullanıcılara daha iyi tavsiyeler sunabilmektedir.

Eski arama fonksiyonu, sadece hedeflenen aramaları gösterip daha sonra benzer oyunlar öneriyordu. Yeni arama fonksiyonu ise, istenilen oyun yazılırken benzer içerikte tavsiyeler ortaya çıkarmaktadır. Oyun ismi yazarken bu oyuna benzer etiketler, seriler önerilecek ve ayrıca tür ve katalog araması yapmak da mümkün olacak. Ayrıca, ücretsiz oyunlar gibi aramalar yapmak da mümkün hale gelecek.

Steam mobil uygulaması, PC/Mac uygulaması ve internet sitesi üzerinde aktif hale getirilen güncelleme ile arama kutusu fonksiyonunun artık daha iyi çalıştığı söylenebilir.

Steam’in Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satanları

Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. İşte ilk beş:

1. Counter-Strike: Global Offensive
2. Star Wars Jedi: Survivor
3. Apex Legends
4. Steam Deck (el konsolu)
5. MahjongSoul

Bu oyunlar, Steam topluluğu tarafından en sık tercih edilenler arasındadır. Steam kullanıcıları, güncellenen arama fonksiyonu sayesinde en sevdikleri oyunları daha kolay bir şekilde bulabilecek ve daha iyi tavsiyeler alacaklar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal