Teknolojiyi ve Tasarımı Bir Arada Sunan Yeni Nesil Monitörler

Teknolojiyi ve Tasarımı Bir Arada Sunan Yeni Nesil Monitörler

ABONE OL
26 Mayıs 2023, 03:22:20

Samsung’un 2023 Akıllı Monitör serisi, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Türkiye’de ve tüm dünyada kullanıcılara sunulacak bu serideki M8, M7 ve M5 modelleri, kişiselleştirme fırsatı sunarak içerik izleme, oyun oynama ve çalışma gibi farklı amaçlar için kullanılabilir.

Samsung Electronics Görsel Ekran İş Birimi Başkanı Hoon Chung, “Yeni serimiz ve özellikle gelişmiş M8 modelimizle, Akıllı Monitörler için çıtayı yükseltiyoruz.” diye açıkladı. İkonik tasarımları sayesinde hem M8 hem de M7 modelleri, organiz ve estetik bir görünüm sunuyor. Üstelik bu modellerde, monitörün en ince noktası sadece 11.39 mm.

M8, birçok yeni özellik sunuyor. 4K çözünürlüğü, HDR 10+ özelliği ve 400 nit parlaklığıyla, M8 kullanıcılarına unutulmaz bir akıllı eğlence deneyimi sağlıyor. Ayrıca, M8’in çıkarılabilen ve manyetik kamerası sayesinde kablosuz bağlantı imkanı sunuyor.

2023 Akıllı Monitör serisi, Zigbee ve Thread destekleyen yerleşik IoT Hub sayesinde tüm ev içi IoT cihazlarını tek bir monitörden kontrol etme imkanı sağlıyor. Dahili mikrofonlu M8 ve M7 modelleri, uzak alan sesini de destekleyerek, kullanıcıların monitöre doğrudan konuşmasını sağlıyor.

Tasarım ve içerik üretiminde çalışanlar için renk doğruluğu büyük önem taşıyor. M8 ve M7 modelleri, renkleri %99 oranında ve sRGB renk gamında yansıtarak, tasarımcılar ve içerik üreticilerinin renkleri gerçekçi bir şekilde görüntülemesini sağlıyor.

Bu monitörler ayrıca, tasarım, oyun, çalışma ve hatta içerik izleme gibi çok sayıda amaç için kullanım için idealdir. Bluetooth Düşük Enerji (BLE) üzerinden kayıtlı bir akıllı telefonu tespit ederek ekran otomatik olarak açan “İçeriklerim” özelliği de ekranın kolayca kullanılmasını sağlıyor.

2023 Akıllı Monitör serisi, farklı renk seçenekleri ve boyutlarıyla her türden kullanıcı için uygun bir seçenek sunuyor. Samsung, içerik izlemekten oyun oynamaya, üretkenliğinden konforlu bir kullanım deneyimine kadar her şeyi tek bir monitörde sunuyor. Bu sayede, kullanıcılar işlerini daha verimli hale getirerek günlük yaşamlarını kolaylaştırabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal