Threads İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı

Threads İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı

ABONE OL
19 Temmuz 2023, 21:31:46

Threads Uygulaması Son Güncelleme ile Yenilikler Sunuyor

Threads, yeni yazılım güncellemesiyle sıkça konuşulan bir sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. Threads uygulaması, kullanıcıların karşılıklı takipleşmesini kolaylaştıran bir dizi yeni özellik sunmaktadır. Güncelleme, App Store üzerinde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerse de, daha fazla yenilikler barındırmaktadır.

Yeni güncelleme ile birlikte, Threads artık takipçilerinizi görmenizi sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde, takip edenlerinizin kim olduğunu kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca, farklı dillerdeki gönderileri çevirmek için çeviri seçeneği sunulmaktadır. Böylece, dünya genelinde daha çok kişiye ulaşabileceksiniz. Takip etmediğiniz kullanıcılara abone olma seçeneği de güncelleme ile birlikte gelmektedir. Bu sayede, ilginizi çeken kullanıcılara daha fazla içerikten haberdar olabilirsiniz.

Instagram yazılım mühendisi Cameron Roth tarafından paylaşılan yeni özellikler listesine göre, güncelleme birkaç çökme ve hata düzeltmesi yanı sıra, takip edenler sekmesi, yeniden paylaşanlar etiketleri gibi hareketlere dayalı özellikler sunmaktadır. Ayrıca, Threads yanıtları sayfasında takip etme simgesi gibi detaylar da güncelleme ile birlikte gelmektedir.

Güncelleme, App Store üzerinde görünse de, gerçek güncellemeler sunucu tarafından verilmektedir. Bu nedenle, yeni özelliklerin tüm kullanıcılara yayılması biraz zaman alabilir. Sabırlı olmanızı ve güncellemeleri takip etmenizi öneririz.

Threads, son güncellemeyle birlikte daha işlevsel hale gelmiştir. Kullanıcılarına karşılıklı takip etme kolaylığı ve çeşitli özellikler sunan bu uygulama, sosyal medya deneyiminizi daha da geliştirecektir. Siz de güncellemeleri kontrol ederek, Threads uygulamasının sunduğu yeniliklerden yararlanabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal Portobet güncel giriş Ertesi Gün Hapı