TweetDeck Twitter Blue abonelerine özel olacak

TweetDeck Twitter Blue abonelerine özel olacak

ABONE OL
04 Temmuz 2023, 09:19:50

TweetDeck’in yeni versiyonu, Twitter tarafından kullanıma sunuldu. Bu adım, uygulamanın yaşadığı sorunların giderilmesi ve kullanıcı kitlesinde bir dönüşüm yaratılması amacıyla atıldı. Bundan sonra ise TweetDeck sadece Twitter Blue aboneleri tarafından kullanılabilecek ve bu zorunluluk 30 gün içinde aktif hale gelecek.

Twitter çalışanları tarafından yapılan paylaşımlara göre, tüm kullanıcılar yeni TweetDeck sürümüne geçmek zorunda kalacak. Eski sürümü kullananlar için uygulama işlevsiz hale gelmiş durumda olduğundan, bu geçiş kaçınılmaz hale gelmiştir.

TweetDeck’in sorunları, Twitter’ın veri kazımayı önlemek için eski API’leri kaldırmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle tweet görüntüleme sınırı sadece yeni TweetDeck ve Twitter için geçerlidir ve kullanıcıların TweetDeck’in yeni versiyonuna yönlendirilmesi bu hafta başlamıştır.

Şu anda TweetDeck’in Twitter Blue aboneliklerini artırması nasıl bir etki yaratacağı henüz bilinmiyor. Ancak Twitter’ın Elon Musk tarafından satın alınması ve Twitter Blue aboneliğinin yapısının değişmesinin ardından, TweetDeck’in de ücretli hale gelebileceği iddiaları ortaya atılmıştı.

Bu güncellemenin, TweetDeck’in hatalarını gidererek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunması ve Twitter Blue aboneliklerini artırması bekleniyor. TweetDeck’in yeni versiyonunun kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ve bu değişikliğin Twitter’ın genel stratejisine nasıl katkı sağlayacağı ise zamanla ortaya çıkacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal