TweetDeck, yeni adıyla X Pro ücretli hale geliyor

TweetDeck, yeni adıyla X Pro ücretli hale geliyor

ABONE OL
17 Ağustos 2023, 10:16:50

Twitter platformunda önemli değişiklikler: TweetDeck artık ücretli!

TweetDeck’in ücretli hale gelmesiyle birlikte Twitter platformunda önemli değişiklikler yaşanıyor. Önceden ücretsiz olan ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen TweetDeck, artık X Pro adıyla ücretli olarak yayınlanacak.

TweetDeck, Twitter’ın en popüler üçüncü parti uygulamalarından biri olarak biliniyordu. Ancak, son zamanlarda Twitter platformunda birçok özelliğin ücrete tabi olduğu gözlemlendi ve aynı zamanda platformun isminde değişiklik yapıldı.

X platformu, sosyal medyayla ilgili tüm işlevleri bir arada barındırmayı hedefleyen bir yapıya sahip. Bu yapıda TweetDeck de resmi olarak X Pro olarak adlandırılıyor ve kullanıcılar bu özelliği kullanmak için ücret ödemek zorunda kalacak.

Geçtiğimiz ay duyurulan bu değişikliklerle ilgili somut adımlar şimdi atılmaya başlandı. X şirketi, Elon Musk’ın yönetiminde bulunuyor ve X Premium’u daha cazip hale getirmek için uzun gönderiler, reklam geliri paylaşımı, konuşma ve arama gibi çeşitli eklemeler yapıyor.

Bu değişikliklerin bir sonucu olarak, TweetDeck’in kullanımı için mavi onay işareti zorunlu hale getiriliyor. Artık TweetDeck’i kullanmak isteyen kullanıcıların hesaplarını doğrulatmaları gerekiyor.

Önceden ücretsiz olarak sunulan ve kullanışlı bir araç olan TweetDeck, bu değişikliklerle birlikte ücretli bir hizmet haline geliyor. Kullanıcılar, X Pro kullanmak için ödeme yapmak zorunda kalacaklar.

Bu değişiklikler, Twitter platformunda yaşanan dönüşümlerin bir parçası olarak görülüyor. Platformun maliyetlerini karşılamak için yapılan bu değişiklikler, kullanıcı deneyimini etkileyebilir. Ancak, X Pro’nun getireceği yeni özellikler ve gelişmelerle birlikte, kullanıcılar için yeni avantajlar da sunabileceği düşünülüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal