Twitter (X) Üzerinde Giriş Yapmadan Kronolojik Gönderi Görmek Engellendi

Twitter (X) Üzerinde Giriş Yapmadan Kronolojik Gönderi Görmek Engellendi

ABONE OL
18 Ağustos 2023, 00:30:50

Gelişmiş bir sosyal medya platformu olan Twitter, son zamanlarda yapılan değişikliklerle adından sıkça söz ettiriyor. Twitter X olarak yenilenen platform, artık kullanıcıların giriş yapmadan doğrudan kronolojik gönderilere ulaşmasını sağlayan bir özelliğe sahip. Ancak, profil sayfalarında yapılan bir değişiklikle birlikte Twitter X yönetimi, giriş yapmadan kullanıcıların diğer profillerin gönderilerini görmelerine izin verecek bir düzenlemeye gitti.

Twitter üzerinde gönderilerin sıralamasını değiştiren yeni düzenleme, artık gönderileri beğeni sayısına göre göstermeye başladı. Bu değişiklik öncelikle Temmuz ayı sonlarında duyurulmuş olup, şu anda hayata geçirilmiş durumda. Giriş yapmayan kullanıcılar için geçerli olan bu düzenleme, platformun geleceği açısından da merak konusu olmuştur.

Yapılan bu değişiklik ile birlikte, Twitter X üzerinde gezen kullanıcıların özgürce dolaşmaları engellenmeye çalışılmaktadır. Kullanıcılar, giriş yapmadan profil sayfalarına gittiklerinde değişiklikleri fark etmeyebilir ve profil sayfasının bozuk olduğunu veya kullanıcının hesabını deaktif ettiğini düşünebilir. Ancak, asıl amacın kullanıcıları platforma daha fazla bağlamak olduğunu belirtmek gerekir.

Bu güncellemeyi nasıl değerlendirdiğinizi merak ediyoruz. Haber ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer haberlerimize ana sayfa üzerindeki haber akışından ulaşabilirsiniz. Twitter X platformunda yaşanan değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal