VALORANT Champions İstanbul Oyun İçi Ödül ve Kaplamaları Duyuruldu

VALORANT Champions İstanbul Oyun İçi Ödül ve Kaplamaları Duyuruldu

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 11:53:49

VALORANT Champions İstanbul, heyecan dolu bir etkinlik olacak ve Riot Games, oyun için özel bir ödül ve kaplamaları duyurdu. Bu ödüller, oyuncuların mücadelelerinde en iyisini yapmalarını ve rakiplerini alt etmelerini sağlayacak. Ayrıca, oyun içi görüntüleri geliştirecek ve oyuncuların oynama deneyimlerini daha keyifli hale getirecek kaplamalar da sunulacak. VALORANT Champions İstanbul, EMEA bölgesindeki en iyi VALORANT takımlarının yarışacağı büyük bir turnuva olacak ve Riot Games, oyuncuların en iyi performanslarını göstermelerini sağlamak için her türlü imkanı sunacak. Bu heyecan verici etkinlikle birlikte, sezonun kazanan takımı onurlandırılacak ve oyunun en iyi oyuncularıyla tanışabileceksiniz.

Espor sektörü içerisinde yer alan ve İstanbul’da gerçekleşecek olan VALORANT Champions turnuvası için sınırlı süreli oyun içi kaplamalar ve ödüller duyuruldu. Bu duyuruları yapan VALORANT cephesi ve Riot Games, oyuncuların heyecanını daha da arttırdı. Duyuruların bir kısmı turnuva mekanı, saati, işleyişi gibi detaylar iken bir kısmı da oyuncuların daha mutlu olacağı oyun içi ödüllerdendi. Geçtiğimiz yıl VALORANT Champions için silah kaplamaları tasarlanmıştı ve bu kaplamalar oldukça ilgi görmüştü. Bu yıl ise oyunculara daha büyük sürprizler yapmak için Champions 2022 Phantom kaplaması, kelebek bıçak, Uğur, kupa kartı ve spreyden oluşan bir kaplama seti oluşturuldu. Sadece 23 Ağustos ve 22 Eylül tarihlerinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan bu paket, daha sonra gece pazarı ya da mağazada yer almayacak. Üstelik elde edilen gelirin yüzde 50’si VALORANT Champions’ta mücadele edecek takımlara dağıtılacak.

VALORANT Champions İstanbul turnuvasına katılan oyunculara, sadece Champions 2022 Phantom kaplaması, kelebek bıçak, Uğur, kupa kartı ve spreyden oluşan paketler sunulmayacak. Yayınları takip eden VALORANT severler de kazanabilecekleri ödüller ile birlikte heyecan dolu anlar yaşayacaklar. Ödüller hakkında detaylı bilgiye erişmek için liste tamamını inceleyebilirsiniz.

23 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında oyunda yer alacak bedelsiz Champions Etkinlik Bileti de büyük bir ilgi göreceği düşünülüyor. 7 aşamadan oluşan biletin ödülleri her aşamada inanılmaz derecede kaliteli olacak. Oyuncular, Jett Farkı Spreyi, “Oyuncu” Unvanı, 10 Radyanit Puanı, “GÜZEL!” Oyuncu Kartı, “Patates” Unvanı ve Champions 2022 Kep Şapka Uğuru kazanabilecekler.

Turnuva yaklaştıkça Riot Games’in oyuncuları mutlu edecek yeni sürprizler duyurması bekleniyor. Meraklıkadınlar.com olarak biz de turnuvayı yakından takip ediyoruz ve heyecanla bekliyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal