WhatsApp Güncelleme Yaptı! Kaldırılan Özellik Geri Geldi

WhatsApp Güncelleme Yaptı! Kaldırılan Özellik Geri Geldi

ABONE OL
02 Aralık 2022, 20:03:18

Bazen yaptığı güncellemeler, bazen kullanıcıların karşısına çıkardığı hatalarla tepkileri üzerine çeken WhatsApp yine başka bir güncelleme ile karşımızda. WhatsApp Güncelleme Yaptı! Kaldırılan Özellik Geri Geldi 

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp giderek kan kaybetmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde karşılaştığımız son görülme ve mavi tik sorunu sonrasında tepkileri üzerine çeken uygulama kullanıcılar tarafından tepki almaya devam ediyor. Hatta bazı kullanıcılar Twitter hesapları üzerinden Telegram’a geçmenin vakti geldiği yorumlarda paylaşımlarda bulunmuştu.

Diğer Whatsapp yazılarımıza erişmek için tıklayınız.

Kaldırılan Özellik Geri Geldi

Diğer yandan WhatsApp yönetimi geçtiğimiz günlerde kaldırma kararı aldığı bi özelliğini yeniden uygulamaya getirdi. Böylece WhatsApp kamera kısayolu özelliği yeniden uygulamaya kazandırılmış oldu. Kaldırıldığı günden bu güne değin uygulamanın yetkilerini zor durumda bırakan özelliğin geri gelmesi kullanıcıları da memnun etti. Kişiler kamera kısayolu sayesinde karşı tarafa hızlı bir şekilde fotoğraf ve video gönderebiliyor.

Son zamanlarda WhatsApp yöneticilerinin yanlış kararlar aldığı apaçık bir gerçek. Üstüne üstlük sürekli karar değiştirmelerinden ötürü tepki almaya devam ediyorlar. Kimileri Telegram kullanmayı tercih ederken kimileri WhatsApp kullanmaktan bir türlü vazgeçemiyor. Siz de bilirsiniz ki alışkanlıkları değiştirmek hiç kolay değil.

WhatsApp’ın kısa süre içerisinde bu hatasını anlayarak sürekli yeni kararlar ile kullanıcılarının karşısına çıkmamalarını ümit ediyoruz. Böyle olmaya devam ettikleri taktirde kullanıcı sayılarında büyük düşüş yaşayabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal