Xbox Series X Pro çıkacak mı? Üzen açıklama!

Xbox Series X Pro çıkacak mı? Üzen açıklama!

ABONE OL
13 Haziran 2023, 21:27:00

Xbox Series X Pro Bekleyenleri Üzen Açıklama

Xbox oyuncuları, Xbox Series X Pro’nun piyasaya sürülmesini bekledikleri için standart konsolları satın almayı tercih etmemişlerdi. Ancak son gelişmeler, bekleyenleri üzecek nitelikte. Xbox’ın bir numaralı ismi Phil Spencer, yaptığı açıklama ile Series X Pro bekleyenlerin hayallerini suya düşürdü.

Phil Spencer, Xbox Games Showcase 2023 etkinliğinin ardından Bloomberg’e verdiği röportajda, daha güçlü bir Xbox Series X’in piyasaya sürülmesine gerek olmadığını düşündüğünü belirtti. Mevcut konsolun teknik özelliklerinin beklentileri karşıladığına dikkat çekti. Aynı zamanda mevcut oyuncuların da gelişmiş bir sürüme şu an için ihtiyaç duymadıklarını ifade etti. Bu açıklama, Xbox Series X Pro bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

Microsoft tarafından Xbox Series S’in 1TB SSD’ye sahip versiyonunun duyurulduğunu belirtelim. Karbon siyahı konsol, 1 Eylül’de 349 dolar fiyatla satışa sunulacak. Ancak bu durum, bekleyenlerin yaşadığı hayal kırıklığını gidermeyecek gibi görünüyor.

Sonuç olarak, Xbox Series X Pro için piyasaya sürülme planı olmadığını düşünen Phil Spencer’ın açıklaması, bekleyenleri üzdü. Ancak Xbox Series S’in yeni versiyonu için duyurulan haber, Xbox oyuncularının ilgisini çekebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal