Xiaomi 13 Ultra’nın özel renkleri duyuruldu

Xiaomi 13 Ultra’nın özel renkleri duyuruldu

ABONE OL
05 Mayıs 2023, 02:55:24

Xiaomi 13 Ultra, geçtiğimiz ay siyah, beyaz ve zeytin yeşili renk seçenekleriyle resmiyet kazanmıştı. Bu ay ise üç yeni renk seçeneği daha duyuruldu: “Yıldızlı Gök Mavi”, “Cabarnet Turuncu” ve “Ginkgo Sarı”. Bu seçenekler de siyah alüminyum bir çerçeve ile geliyor. Kamera halkasının renkleri de yeni renk seçeneklerinde pirinçten koyu grafite dönüşmüş durumda. Xiaomi’nin yeni renk seçeneklerinin sınırlı sayıda üretildiği unutulmamalıdır.

Xiaomi 13 Ultra’nın özel renkleri Çin’de satışa sunulacak olsa da, Çin dışındaki ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip versiyonu için 6499 yuan (18 bin 317 TL) ödemeniz gerekiyor.

Xiaomi, son yıllarda büyük bir ivme kazanarak tüketici elektroniği ürünleri ile adını duyurmuştur. Xiaomi’nin her yeni ürünü oldukça merak uyandırmakta ve büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Bu ilginin bir sebebi de, Xiaomi’nin iyileştirilmiş özellikleri ve yüksek kalitesiyle uygun fiyatlar sunmasıdır.

Xiaomi 13 Ultra’nın yeni renk seçenekleri, stoklar sınırlı olduğu için hızlıca elde etmek isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Xiaomi 13 Ultra’yı tercih etmek isteyenler, Çin’deki satış noktalarından ya da Xiaomi’nin resmi internet sitesinden bu ürüne ulaşabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal