Xiaomi 34 İnç Kıvrımlı Monitör

Xiaomi 34 İnç Kıvrımlı Monitör

ABONE OL
06 Ocak 2023, 18:11:15

Xiaomi 34 inç kıvrımlı monitörünü satışa sundu. Detayları sizler için yazdık. Xiaomi tarafından üretilen 34 İnç Kıvrımlı Monitör modelleri ile ilgili olarak organize edilen bütün seçenekleri güncel olarak kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Yeni nesil monitör tasarımı ile karşımıza çıkan ürün için 4ms tepkime süresi var diyebiliriz. AMD FreeSync ile de uyumlu olarak üretilen bu ürüne dair karşımıza çıkarılan çok farklı çalışmalar ve seçenekler var diyebiliriz.

Geçtiğimiz yıl Mi markası ile karşımıza çıkan ve 34 inçlik kıvrımlı bir yapıda hizmet veren oyuncu monitörleri, kendine has bir yapıda karşımızda yer alıyor ve hizmetlerine de bu sayede devam ediyor diyebiliriz. Firma 11 ay sonra sözünü yerine getirdi ve yeni bir monitör yaptı ve herkesi içine alacak tarzda bir üretim sundu. İnsan gözüyle uyumlu kıvrımlara sahip olan bu ürün için çok iddialı bir yaklaşımdan bahsetmemiz mümkün. Gayet etkili ve hızlı bir yapıda ön plana çıkarılacak olan ürüne dair yapılacak olan bütün çalışmalar kişisel bir beklenti yaratacak.

34 İnç Kıvrımlı Monitör ile çok iddialı bir görsel deneyim!

Xiaomi markası için bu modelde biraz daha farklı ölçülere dahil olmuş. 34 inç monitör tarafından sunulan çözünürlük 3440 x 1440 olarak ön plana çıkarılıyor. Bu durum bazı konularda çok daha farklı aşamalarda ilerlerken, en boy oranı konusunda da güncel bir yenilik yaratıyor. Detayların ve farklı fırsatların içeriğine göre organize edilen bütün seçenekler için tek yapılması gereken şey birkaç tıklama işlemi olacaktır. Zamana dair organize edilen bütün yenilikler ve farklı fırsatlar için güncel yapıları kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Xiaomi ile ilgili diğer yazılarımıza bakmak için tıklayınız.

1500 R olarak organize edilen ve insanların doğal görüş alanları ile ilgili olarak ortaya çıkarılan bütün seçenekler için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Bu ürün için 144 Hz. parlaklığa ve yapıya ihtiyaç bulunuyor diyebiliriz. Ekran yapısı ile ilgili olarak organize edilen bütün seçenekler ve farklı yapılar adına kendinizle ilgili bir çözüm ve beklenti yaratabilir ve dengeli bir yaklaşımla ihtiyaçları kullanabilirsiniz.

Yarış oyunları konusunda yeni ekranına çok güvenen marka, adeta bir oyuncu bilgisayarı gibi ön plana çıkıyor. Çok daha iyi bir performans moduyla ilerleyecek olan bu ürün, HDMI yapısı ile oldukça profesyonel bir bağlantı desteği sunacak ve sizler için de güçlü bir yapıda ilerlemiş olacak. Zamana dair daha güçlü, daha etkili ve yenilikçi bir dilde karşımıza çıkarılan her bir seçenek adına tek bir tıklama yeterli olacaktır. Kaliteyi ve fırsatı kendine göre organize eden sistem için tek bir tıklama işlemini markanın kendi ürünlerinde bulabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal