Xiaomi Oyuncu Monitörü

Xiaomi Oyuncu Monitörü

ABONE OL
25 Aralık 2022, 16:25:06

Xiaomi oyuncu monitörü, Temmuz ayında karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Peki yeni monitör kaç inç olacak, yenileme hızı seviyesi oyuncuları memnun edecek mi? Akıllı telefon pazarında bile güzel bir ivme yakalayan Xiaomi, bu defa da oyuncu monitörüyle karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz aylardan beri yeni projesi üzerinde çalışan ve yenileme hızıyla gözleri kamaştıran

Xiaomi Oyuncu Monitörü Ekran Yenileme Hızı Dikkat Çekiyor

Oyuncu monitörleri ve normal monitörler için çalışmaya ilk başlayan, Redmi firması olmuştu. Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, çalışmalarını hazırladıktan sonra Xiaomi hakkında da bilgiler gelmeye başladı. İddialara göre Xiaomi’nin yeni oyuncu monitörü üç farklı şekilde karşımıza gelecek. Meydana gelen sızıntılara ve paylaşımlara göre cihazın 24.5 inç, 29.5 inç ve 27 inç boyutlu üç farklı monitörü bulunacak.

Modeller arasında bulunan 24.5 inç ekran kapasiteli monitör, piyasaya biraz daha geç çıkacak gibi görünüyor. Ancak, dikkatli üzerine çekecek olan cihaz hangisiyse daha erken piyasaya çıkacak ve ön hazırlık aşamasında göz kamaştıracak.

Xiaomi Oyuncu Monitörü Özellikleri

Yeni oyuncu monitörü, iddialara göre 165 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Ayrıca 27 inç ekrana sahip olan modelin Temmuz ayında kullanıcılara tanıtılması bekleniyor. Çözünürlük konusunda herhangi bir net bilgi yer almazken, 29.5 inç modeli muhtemelen 4K varyantlı şekilde karşımıza çıkacak.

Xiaomi’nin yeni monitörlerinin üç farklı seçeneğe sahip olacağı doğrulanırken, bu konuda farklı bir ihtimal daha bulunuyor. İddialara göre 23.8 inç boyutunda iki farklı modelle karşılaşabiliriz.

Xiaomi Monitör Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Cihazın, şuan için net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak, hangi model daha çok dikkat çekecekse Temmuz ayında satışa çıkacak. Ayrıca diğer modellerin de Eylül ayında ortaya çıkması beklenirken, geriye kalan durumlar için herhangi bir bilgi yer almadı. Ayrıca cihazların, şuan için net bir fiyat bilgisi de bulunmuyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal