Albaraka Türk Adana Organize Sanayi Şubesi

Albaraka Türk Adana Organize Sanayi Şubesi

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 08:56:44

Albaraka Türk Adana Organize Sanayi Şubesi, Adana ilinde faaliyet gösteren bir İslami bankadır. Organize sanayi bölgesinde bulunan şubesi, müşterilerine İslami bankacılık ilkelerine uygun olarak hizmet vermektedir. Albaraka Türk, birçok farklı finansal ürün ve hizmet sunmaktadır ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Şubede bulunan deneyimli ve uzman çalışanlar, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak en uygun çözümleri sunmaktadır. Albaraka Türk’ün Adana Organize Sanayi Şubesi, İslami bankacılık alanında önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Albaraka Türk Adana Şubesi Hakkında

Albaraka Türk’ün Organize Sanayi Şubesi, Adana’daki müşterilerine hizmet vermektedir. Şube, şube kodu, adres, çalışma saatleri, telefon numarası ve faks numarası gibi bilgileri içeren aşağıdaki tabloda detaylı olarak belirtilmiştir.

Organize Sanayi Şubesi Bilgileri

Şube Kodu: 139
Adres: Acıdere OSB Turgut Özal Blv. 1350 No: 17 Sarıçam Adana
Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 08:30-12:30, 13:30-17:00 / Cuma Günü: 08:30-12:30, 14:00-17:00
Telefon Numarası: 0 322 394 5329
Faks Numarası: 0 216 666 1839
Hizmetler: ATM ve Kiralık Kasa

Eğer şube bilgilerinde bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin: [email protected].

Albaraka Türk Hakkında

Albaraka Türk, İslami finans prensipleri doğrultusunda hizmet veren bir bankadır. Banka, 1985 yılında kurulmuştur ve günümüzde Türkiye genelinde birçok şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Albaraka Türk, müşterilerine kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Başta katılım hesapları, finansman ürünleri ve kredi kartları olmak üzere birçok bankacılık hizmeti müşterilere sunulmaktadır.

Albaraka Türk’ün müşteri memnuniyetine ve finansal adalet değerlerine verdiği önem, bankanın en önemli özelliklerinden biridir. Bankacılık hizmetleri, güvenli ve hızlı bir şekilde sunulurken, müşteri bilgileri de korunmaktadır.

Albaraka Türk Organize Sanayi Şubesi, Adana’da faaliyet göstermektedir ve müşterilerine birçok hizmet sunmaktadır. Şubenin detaylı bilgileri yukarıda belirtilmiştir.

Finanscidayi.com olarak sağladığımız bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekteyiz. Eğer herhangi bir bilgide yanlışlık veya eksiklik fark ederseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Albaraka Türk İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Albaraka Türk’e ulaşabilirsiniz:

The post Albaraka Türk Adana Organize Sanayi Şubesi appeared first on technodoc.com.tr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal