Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı için yeni detaylar

Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı için yeni detaylar

ABONE OL
04 Mayıs 2023, 14:46:15

Samsung’un en son katlanabilir telefonu olan Galaxy Z Flip 5 hakkında, ünlü duyumcu Ice Universe tarafından yapılan son paylaşım, kapak ekranı hakkında yeni bilgiler sunuyor. Paylaşıma göre, Z Flip 5’te, 3.4 inç büyüklüğünde bir kapak ekranı ve 748 x 720 piksel çözünürlük bulunuyor. Kapak ekranı konusunda daha önce de konuşulmuştu ve Samsung’un bu yeni telefonunun kapak ekranını 3 inçin üstüne çıkaracağı iddiası da gündeme gelmişti.

Kısa süre önce Z Flip 5 ile ilgili sızan görsellerde de kapak ekranının büyüklüğünün 3.4 inç olduğu belirtilmişti. Oppo’nun Find N2 Flip adlı katlanabilir telefonunda da 3.26 inç büyüklüğünde bir kapak ekranı bulunuyor. Böylece, “istiridye kabuğu” tarzındaki katlanabilir telefonlarda, kapak ekranı büyüklüğü odak noktası haline gelmiş durumda.

Galaxy Z Flip 5, temmuz ayında tanıtılacak ve yeni sızıntıların paylaşılması bekleniyor. Motorola’nın da yeni Razr katlanabilir telefonunda kapak ekranının büyüklüğünü 3.5 inçe çıkarmayı planladığı söyleniyor.

Katlanabilir telefonlar, son dönemde oldukça popüler hale geldi. Samsung, Motorola ve Oppo gibi büyük markaların yeni modelleriyle kullanıcıları etkileyeceklerine kesin gözüyle bakılıyor. Bu yüzden, SEO odaklı transkripsiyon hizmetleri ile kaliteli içerikler kullanıcıları daha çok etkileyebileceği bilinmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal Portobet güncel giriş Ertesi Gün Hapı