Lenovo Yoga Mouse

Lenovo Yoga Mouse

ABONE OL
02 Ocak 2023, 14:34:26

Peki Lenovo yoga mouse modeli hangi özelliklerle birlikte karşımıza gelecek? Piyasa üzerinde bulunan ve alıştığımız gibi klasik görünümlere sahip olan mouse modelleri, artık teknolojinin ilerlemesiyle değişmeye başlıyor. Klasik duruşun ve görünüşün ezberini bozan Lenovo, yeni Yoga Mouse modeliyle karşımıza çıkacak.

Sıra Dışı Tasarıma Hazır Olun

Günümüzde kullandığımız mouse modellerinin yanı sıra daha farklı ve fonksiyonlu bir cihaz arıyorsanız, yeni Yoga modeli tam size göre diyebiliriz. Çok fonksiyonlu olarak çalışan cihaz değişik bir görünüme ve iki farklı modelle karşımıza gelecek. Lazer işaretçisi ve sunum modu modelleriyle karşımıza gelen yeni cihaz hızlı eşleme desteğine de sahip. Aynı zamanda ikili moduyla beraber hem tablete, hem de dizüstü bilgisayara hızlıca tanıtılan cihazda 2 saat şarj süresi bulunuyor.

Yeni Lenovo Modelin Bilinen Özellikleri

Henüz yeni yeni gün yüzüne çıkan yoga modelinin şarj süresi 2 saat olarak biliniyor. Kablosuz olarak bağlantı sağlayan cihaz 2 saat içerisinde tamamen doluyor. Aynı zamanda Bluetooth 4.0 bağlantısıyla iletişim kurabilen yeni cihaz yalnızca 13,5 mm kalınlığına sahip.

Özellikle proje çizimi yapanlar için çok ergonomik bir kullanıma sahip olan cihazın menteşeleri 180 derece dönebiliyor.

Lenovo Yoga Mouse Satış Fiyatı

Yeni cihazın özellikleri maalesef net olarak bilinmiyor. Yalnızca şekil olarak V duruşuna sahip olan cihazda dört farklı seçenek bulunacağı da net bilgiler arasında yer alıyor. Kablosuz bağlantıya sahip olan ve tüm özellikleri net olarak bilinmeyen cihazın satış fiyatı belli değil. Önümüzdeki günlerde cihaz daha çok görücüye çıkacak ve Türkiye satış fiyatı netleşecektir.

Lenovo Yoga Mouse Kimlere Öneriliyor?

Fazlasıyla sıra dışı bir tasarıma sahip olan yeni Lenovo yoga mouse modeli özellikle proje çizimi yapan kullanıcılar için öneriliyor. Bunun yanı sıra tepkime gücü çok hassas olduğu için bazı oyunlarda da kullanılabileceği gibi, standart günlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Normal bir kullanım için satın almak isterseniz ve normal tasarımları kullanmak istemiyorsanız, bir müddet daha beklemelisiniz. Çünkü yeni modelin fiyatı henüz belirlenmemişken, özellikleri de tam olarak bilinmiyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı