WhatsApp’ta artık kampanya mesajları ile rahatsız edilebilirsiniz

WhatsApp’ta artık kampanya mesajları ile rahatsız edilebilirsiniz

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 20:22:11

WhatsApp İşletmeleri Artık Doğrudan Mesaj Gönderebilecek

Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, müşterilere doğrudan mesaj atma özelliğini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu özellik sayesinde işletmeler, tanıtım ve kampanya mesajlarını doğrudan müşterilerine gönderebilecekler.

Ancak, bu gelişme normal kullanıcıların endişelerini de beraberinde getiriyor. Çünkü bu özellik, işletmelerin müşterilere direkt olarak ulaşmasına olanak tanıyacak ve bu durum kullanıcıları rahatsız edebilir. Ayrıca, istenmeyen mesajlar nedeniyle WhatsApp deneyimleri olumsuz etkilenebilir.

Bununla birlikte, işletmeler müşterilerinin rızası olmadan mesaj göndermemekte özen gösterirse, kullanıcı memnuniyeti olumsuz etkilenmeyecektir. Kullanıcılar, WhatsApp’ın artık daha fazla reklam içeriği sunacağı korkusu taşıyorlar ve bu durum gerçekleşirse, onların deneyimleri de olumsuz yönde etkilenebilir.

Bu yeni özelliğin kullanıcılar üzerindeki etkisi şimdilik bilinmiyor ancak ilerleyen zamanlarda ne gibi sonuçlar doğuracağı merakla bekleniyor. Teknoloji haberleri için bizim ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal