Android 11 Lansman Tarihi Açıklandı

Android 11 Lansman Tarihi Açıklandı

ABONE OL
28 Aralık 2022, 14:27:42

Android 11 lasman tarihi açıklandı! 8 Eylül olarak görünüyor. Ama her an bir yenilik ya da bir revize olabilir gibi düşünüyoruz. Google tarafından bugün yayınlanan rapora göre güncellemeler ve beklentiler adına kendinizle ilgili seçimleri ve fırsatları takip edebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Hey Google isminde çevrimiçi bir konferans yapan google, bu konuya ilişkin geniş bir yapıda hizmet sunmaya başladı ve herkes için akıllı ev sistemlerine uygun ve uyumlu teknolojiler geliştirdiklerini söyledi.

Android 11 lansmanla ilgili olarak yapılacak olan çalışmanın 8 Eylül üzerinde olacağı söylendi ve Android 11  için önemli bir kontrol listesi var dendi. İfadelere bakacak olursak kesin tarih olarak 8 Eyül tarihini baz alabiliriz. Android 11 ile ilgili tanıtımlar yapılmadan önce beta süreçler de kendine has bir yapıda ön plana çıkarılıyor. Bu da büyük sorunların önüne geçiyor ve herkes için daha farklı ve alternatif bir yapıda ilerleme yaşanıyor.

Android 11 özellikleri nedir?

Android 11 özellikleri herkes için önemli olabilir. Son sürümde bildirimler için çok daha farklı bir konsept ve yeni bir konuşma bölümü oluşturulmuş. Herhangib ir ekrandan sohbete dönmek için bütün menüyü çevirmenize gerek kalmayacak ve sohbet balonları her yerde olacak. Bu durum zaten iPhone severler için önemli bir atılım ve ilerleme anlamına geldiği için kişisel beklentilere göre de bir ilerleme yapmak mümkün.

Google tarafından düzenli olarak yapılan duyurularda ve incelemelerde fark ettiyseniz sizler de kendinize göre en güncel seçeneklere ulaşabilirsiniz. Google her sene düzenli olarak Android sürümleri çıkarıyor ve bunu da sürekli güncel ve yaşayan bir yapı üzerine inşaa ediyor. Bu da sürekli çalışmak ve hareket etmek anlamına geliyor. Yeni işletim sistemi herkes için önemli ölçüde sunulurken, son çıkan 3 yıl öncesine kadar çıkan cihazlar için alması pek beklenmiyor. Bu işletim sistemi güncellemesi hangi cihazlara sunulacak hep birlikte göreceğiz.

Güncel ve bir o kadar da hızlı gelen, geldikten hemen sonra daha güncel bir yapı ile ön plana çıkarılan çalışmalara bakarsanız, bu sürüm ile ilgili sürüm kontrolleri ve farklı yapıları kendi içinde değişebiliyor. Süreçler ve yeni sürümler nasıl dağıtılacak hep birlikte bekleyip göreceğiz dersek yalan olmaz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal