Devlet T.C. Kimlik Numaranıza Göre 4.500 Lira Ödeme Yapacak! Ödemeyi Kimler Alacak?

Devlet T.C. Kimlik Numaranıza Göre 4.500 Lira Ödeme Yapacak! Ödemeyi Kimler Alacak?

ABONE OL
01 Mart 2024, 11:27:02

Akbank ve Denizbank vatandaşların acil nakit ihtiyacını karşılamak adına yeni bir kredi sistemi çıkardı. Yapılan kredi sisteminde 4.500 TL’ye kadar acil nakit ihtiyacı için ödeme sağlanacak. Başvuru nitelikleri kolay olan sistem içerisinde fazla sürmeden onay mesajı geliyor. Yapılan onay sonrasında hesabınıza para yatırması sağlanarak kredi işlemi sağlanıyor.

Yapılan sistem üzerinde kredi notuna göre işlem sağlanıyor. Kredi notu iyi olan kişilere acil nakit ihtiyaç kredisinden faydalanıyor. Kredi notunun en az 1200 olması gerekmektedir. Kredi notunuzu bilmiyorsanız Findeks uygulamasından ücret ödemesi sağlayarak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bunun yerine direk deneme sağlayarak mesaj sonucu alabilirsiniz. Hızlı onay sistemi sayesinde çıkıp çıkmayacağı belli olacaktır.

Denizbank Acil İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Acil ihtiyaç kredisi başvurusu için telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranız girerek 3280 yollamanız gerekmektedir.

Akbank Acil İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank üzerinden acil ihtiyaç kredisine başvuru sağlamak için Kredi yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik numarasını yazıp 4425 numarasına yollamanız gereklidir.

Yapılacak olan başvuruda değerlendirme altına alınarak kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Telefonunuza onay bildirimi geldikten sonra hesabınıza para yatırılacaktır. Daha önceden her iki bankayla çalışmadıysanız banka şubesine giderek paranızı çekebilirsiniz.

Yapılan bu işlemi Denizbank ve Akbank internet şube veya mobil şube uygulama üzerinden direk olarak yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için banka şubelerinden veya bankaların çağrı merkezinden öğrenim sağlayarak yapabilirsiniz.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal